Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
05.03.96, 28 rokov
05.03.96, 28 rokov
Laura-Ioana Paar vs. Busra Kayrun - Vzájomné zápasy
19.12.11 | 2. kolo kval. | Laura-Ioana Paar | Busra Kayrun | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Ankara | tvrdý I. |
Laura-Ioana Paar form & Busra Kayrun form
Laura-Ioana Paar - posledné zápasy
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Christina Mchale | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Poertschach - antuka | ||||
06.06.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
11.05.21 1. kolo | vs. Alexandra Dulgheru | 0-6, - Laura-Ioana Paar - skreč | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Katharina Gerlach | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
07.04.21 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 7-66, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Gasanova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Zavatska | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon - tvrdý I. | ||||
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
16.02.21 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
09.02.21 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.21 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.01.21 2. kolo | vs. Stefanie Voegele | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
27.01.21 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Maryna Zanevska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
15.12.20 1. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-4, 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
08.11.20 kvalifik. | vs. Oceane Dodin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 5-7, 7-5, 2-0, Rebecca Sramkova - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.09.20 2. kolo kval. | vs. Marta Kostyuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
29.08.20 1. kolo | vs. Jule Niemeier | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
09.08.20 2. kolo kval. | vs. Leonie Kung | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.08.20 1. kolo kval. | vs. Linda Noskova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
03.08.20 kvalifik. | vs. Liudmila Samsonova | 2-6, 6-79 | detail zápasu | |
02.08.20 2. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Cairo - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-2, Gozal Ainitdinova - skreč | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
28.02.20 štvrťfinále | vs. Susan Bandecchi | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Busra Kayrun - posledné zápasy
Antalya - antuka | ||||
03.12.12 1. kolo kval. | vs. Justine De Sutter | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý I. | ||||
29.10.12 1. kolo | vs. Richel Hogenkamp | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.12 1. kolo kval. | vs. Dinara Khalilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
29.10.12 kvalifik. | vs. Doroteja Eric | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
22.10.12 2. kolo kval. | vs. Esen Kokce | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.12 kvalifik. | vs. Laura Enea | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.10.12 1. kolo | vs. Carmen Lopez-Rueda | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.12 2. kolo kval. | vs. Dinara Khalilova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.12 kvalifik. | vs. Diana Ryashko | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
08.10.12 2. kolo | vs. Katerina Vankova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.10.12 1. kolo | vs. Naz Karagoz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.10.12 2. kolo kval. | vs. Natsumi Chimura | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.09.12 2. kolo kval. | vs. Victoria Vorontsova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Gaziantep - tvrdý | ||||
27.08.12 1. kolo | vs. Abbie Myers | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
27.08.12 1. kolo | vs. Taisiya Zakarlyuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
13.08.12 1. kolo | vs. Nana Miyakawa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.12 2. kolo | vs. Indy De Vroome | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
16.07.12 2. kolo kval. | vs. Anna Velica | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.12 kvalifik. | vs. Catherine Chantraine | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
25.06.12 1. kolo | vs. Teodora Mircic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
18.06.12 2. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.12 1. kolo | vs. Gulben Guldas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Erzincan - tvrdý | ||||
11.06.12 1. kolo | vs. Cemre Anil | 7-62, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Agri - koberec | ||||
04.06.12 1. kolo | vs. Babilina Machaidze | 5-7, 6-4, 6-70 | detail zápasu | |
Trabzon - tvrdý | ||||
28.05.12 2. kolo | vs. Eri Hozumi | 2-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
28.05.12 1. kolo | vs. Giulia Bruzzone | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Izmir - tvrdý | ||||
21.05.12 1. kolo | vs. Martina Caciotti | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Istanbul - antuka | ||||
14.05.12 kvalifik. | vs. Simona Ionescu | 2-6, 0-3, - Busra Kayrun - skreč | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
07.05.12 kvalifik. | vs. Beatriz Morales Hernandez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.05.12 1. kolo kval. | vs. Selyn Ozgur | 6-0, 6-0 | detail zápasu |