Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
02.05.00, 23 rokov
02.05.00, 23 rokov
Laura Heinrichs vs. Jonna Schroeder - Vzájomné zápasy
21.08.18 | kvalifik. | Laura Heinrichs | Jonna Schroeder | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Rotterdam | antuka |
Laura Heinrichs form & Jonna Schroeder form
Laura Heinrichs - posledné zápasy
Rotterdam - antuka | ||||
22.08.18 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.18 kvalifik. | vs. Jonna Schroeder | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
16.08.18 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.18 1. kolo | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
14.08.18 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 6-71, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.18 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Annelou Nab | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.03.18 1. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
23.03.18 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.18 1. kolo | vs. Mia Eklund | 7-64, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.18 kvalifik. | vs. Maria Jespersen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 1-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.18 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Sara Cvorovic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Jelena Simic | 2-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Carla Girbau Romero | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
18.09.17 kvalifik. | vs. Romy Koelzer | 0-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Virginia Ciccone | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Middelkerke - antuka | ||||
29.08.17 1. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.17 kvalifik. | vs. Albina Khabibulina | 4-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
14.07.17 štvrťfinále | vs. Melanie Klaffner | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
13.07.17 2. kolo | vs. Arianne Hartono | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.17 1. kolo | vs. Stephanie Petit | 4-3, Stephanie Petit - skreč | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
03.07.17 kvalifik. | vs. Zoe Hives | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 7-5, 6-0 | detail zápasu |
Jonna Schroeder - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Sara Gvozdenovic | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Celestine Avomo Ella | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Walzl | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
29.10.18 kvalifik. | vs. Izabela Gabriela Novac | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
21.08.18 kvalifik. | vs. Laura Heinrichs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Anastasia Veselova | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Paula Prehn | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Kubicz | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Middelburg - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Amelie Intert | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Linn Timmermann | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Emma Lene | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Anita Bazhko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Bernadette Dornieden | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Carolin Schmidt | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Andjela Novcic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Marcella Cucca | - Jonna Schroeder - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
10.11.14 kvalifik. | vs. Miriam Kolodziejova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.14 2. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.14 2. kolo kval. | vs. Catiana Kaercher | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
20.10.14 2. kolo kval. | vs. Mathilde Armitano | 0-6, 0-6 | detail zápasu |