ZÁPAS
14.06.18 | 2. kolo | Lara Schmidt | Constance Sibille | 6-3, 6-710, 6-2 | Maribor | antuka |
ŠTATISTIKY
Lara Schmidt | Constance Sibille | |
1. podanie % | 75/118 (64%) | 67/106 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 42/75 (56%) | 30/67 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 21/43 (49%) | 19/39 (49%) |
Vyhrané break-bally | 8/15 (53%) | 5/9 (56%) |
Vyhrané body z returnu | 57/106 (54%) | 55/118 (47%) |
Vyhrané body celkom | 120/224 (54%) | 104/224 (46%) |
Dvojchyby | 7 | 4 |
Esá | 1 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Constance Sibille | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 1-0 | |
0-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Lara Schmidt | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Constance Sibille | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Constance Sibille | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Constance Sibille | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Constance Sibille | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lara Schmidt | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Constance Sibille | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lara Schmidt | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Constance Sibille | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lara Schmidt | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Constance Sibille | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Constance Sibille | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Constance Sibille | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lara Schmidt | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Constance Sibille | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10 | ||
7-6 | Constance Sibille | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6, 7-7, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10, 9-10 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Lara Schmidt vs. Constance Sibille - Vzájomné zápasy
14.06.18 | 2. kolo | Lara Schmidt | Constance Sibille | 6-3, 6-710, 6-2 | detail zápasu | Maribor | antuka |
Lara Schmidt form & Constance Sibille form
Lara Schmidt - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - skreč | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
09.07.23 finále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - skreč | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 6-1, Dia Evtimova - skreč | detail zápasu |
Constance Sibille - posledné zápasy
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.19 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-73, - Constance Sibille - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Gina Veyder | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.19 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Warona Mdlulwa | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Yu Shan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Indy De Vroome | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 1-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 kvalifik. | vs. Margaux Orange | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
14.09.19 semifinále | vs. Lisa Pigato | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.09.19 štvrťfinále | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.19 2. kolo | vs. Alice Amendola | 6-74, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Francesca Rumi | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.09.19 finále | vs. Karin Kennel | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.09.19 semifinále | vs. Olympe Lancelot | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.19 štvrťfinále | vs. Sophia Biolay | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.19 2. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.19 1. kolo | vs. Anna Popescu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.08.19 semifinále | vs. Seone Mendez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.19 štvrťfinále | vs. Alicia Smith | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
29.08.19 2. kolo | vs. Anita Bertoloni | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Agathe Timsit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
23.08.19 štvrťfinále | vs. Amanda Carreras | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.08.19 2. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Marte Lambrecht | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Oldenzaal - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Cindy Burger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Pauline Wuarin | 5-3, Pauline Wuarin - skreč | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Jana Fett | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
28.06.19 štvrťfinále | vs. Salma Djoubri | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-3, 7-5 | detail zápasu |