ZÁPAS
07.09.18 | štvrťfinále | Lara Schmidt | Anne Knuettel | 6-0, 6-2 | Badenweiler | antuka |
ŠTATISTIKY
Lara Schmidt | Anne Knuettel | |
1. podanie % | 20/38 (53%) | 29/47 (62%) |
Vyhrané body z 1.podania | 9/20 (45%) | 11/29 (38%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/18 (78%) | 4/18 (22%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 32/47 (68%) | 15/38 (39%) |
Vyhrané body celkom | 55/85 (65%) | 30/85 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esá |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anne Knuettel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Anne Knuettel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Lara Schmidt | 5-0 | |
0-0, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
Lara Schmidt | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anne Knuettel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-0 | Anne Knuettel | |
3-0 | Anne Knuettel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lara Schmidt | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Anne Knuettel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lara Schmidt | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Anne Knuettel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
30.05.01, 22 rokov
30.05.01, 22 rokov
Lara Schmidt vs. Anne Knuettel - Vzájomné zápasy
07.09.18 | štvrťfinále | Lara Schmidt | Anne Knuettel | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Badenweiler | antuka |
Lara Schmidt form & Anne Knuettel form
Lara Schmidt - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Tamira Paszek | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 2-6, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Johanna Silva | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Emma Tothova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Julia Stusek | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 2-1, Alison Van Uytvanck - skreč | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
06.10.23 štvrťfinále | vs. Emma Slavikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tamara Kostic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Vienna - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Mia Chudejova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
09.07.23 finále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 7-5, Ylona-Georgiana Ghioroaie - skreč | detail zápasu | |
07.07.23 štvrťfinále | vs. Jesika Maleckova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Anne Knuettel - posledné zápasy
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Vivian Wolff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Natalie Proese | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Lola Mireille Glantz | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Aschaffenburg - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
07.09.18 štvrťfinále | vs. Lara Schmidt | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.18 2. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 6-2, 6-714, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.18 1. kolo | vs. Olivia Alexandra Placzek | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Sina Zuger | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Nina Alibalic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.09.17 1. kolo | vs. Inasse Hamouti | 6-0, 7-67 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Darina Mueller | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.17 2. kolo kval. | vs. Julyette Steur | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Wiesbaden - antuka | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Zoe Hives | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
13.02.17 2. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Anna Bowtell | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
Nuernberg - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Vivien Klein | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 6-75 | detail zápasu |