Švajčiarsko
13.06.99, 24 rokov
13.06.99, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Sina Zuger vs. Lara Salden - Vzájomné zápasy
21.02.18 | 1. kolo | Lara Salden | Sina Zuger | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Sina Zuger form & Lara Salden form
Sina Zuger - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.04.21 2. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 3-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Komardina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Anne Knuettel | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Verbier - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Yulia Kulikova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Jade Suvrijn | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.05.18 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-0, 3-1, Jelena Stojanovic - skreč | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Teliana Pereira | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Jasmin Bruni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
27.03.18 1. kolo | vs. Victoria Kan | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.02.18 1. kolo | vs. Lara Salden | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.02.18 kvalifik. | vs. Qinwen Zheng | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.02.18 kvalifik. | vs. Yuqi Sheng | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Ashmitha Easwaramurthi | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.01.18 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.18 kvalifik. | vs. Barbora Miklova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.18 2. kolo kval. | vs. Sofya Treshcheva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 6-3, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Stuttgart Stammheim - tvrdý I. | ||||
22.01.18 1. kolo kval. | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.17 kvalifik. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Tereza Polanska | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
13.11.17 kvalifik. | vs. Wiktoria Kulik | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.10.17 1. kolo | vs. Tamachan Momkoonthod | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.17 2. kolo kval. | vs. Warisara Lee | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Lara Salden - posledné zápasy
W15 Sabadell - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 6-4, 3-1, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Emma Wilson | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Ayumi Koshiishi | 0-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Vlada Ekshibarova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Elena-Teodora Cadar | - Lara Salden - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.24 štvrťfinále | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-2, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 7-64, 5-6, - Lara Salden - skreč | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mia Mack | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 7-64, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-4, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Melanie Klaffner | 7-5, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alice Robbe | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.23 štvrťfinále | vs. Iva Ivanova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |