Holandsko
10.08.00, 23 rokov
10.08.00, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
28.03.01, 23 rokov
28.03.01, 23 rokov
Lara Panfilov vs. Alina Lebedeva - Vzájomné zápasy
11.02.20 | kvalifik. | Lara Panfilov | Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Lara Panfilov form & Alina Lebedeva form
Lara Panfilov - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | - | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.02.20 štvrťfinále | vs. Helene Pellicano | 3-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
12.02.20 1. kolo | vs. Maria Kallistrou | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.20 kvalifik. | vs. Alina Lebedeva | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 kvalifik. | vs. Ena Kajevic | 6-2, 4-6, 10-12 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
13.12.19 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.19 kvalifik. | vs. Svetlana Iansitova | 6-4, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Darya Lavrichenko | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
29.11.19 štvrťfinále | vs. Oona Orpana | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.11.19 2. kolo | vs. Kristin Younes | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.19 kvalifik. | vs. Ksenia Khlynova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 1-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Avelina Sayfetdinova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Zofia Podbiol | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 2-4, - Lara Panfilov - skreč | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Sabina Zeynalova | 7-5, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Melanie Stokke | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 7-5, 6-3 | detail zápasu |
Alina Lebedeva - posledné zápasy
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Alisa Kummel | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariame Toure | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.12.19 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Anna Arkadianou | 2-6, 6-77 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
13.10.19 kvalifik. | vs. Maria Toma | 6-78, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
12.10.19 1. kolo kval. | vs. Cagla Teoman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Telavi - antuka | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Nonna Kurginyan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Pia Brglez | 6-3, 7-5 | detail zápasu |