INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kyoka Okamura vs. Yurina Koshino - Vzájomné zápasy
08.02.16 | kvalifik. | Kyoka Okamura | Yurina Koshino | 7-64, 6-1 | detail zápasu | Perth | tvrdý |
16.03.15 | 2. kolo | Kyoka Okamura | Yurina Koshino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | Kofu | tvrdý |
19.05.14 | 1. kolo kval. | Yurina Koshino | Kyoka Okamura | 4-6, 7-63, 7-68 | detail zápasu | Karuizawa | tráva |
Kyoka Okamura form & Yurina Koshino form
Kyoka Okamura - posledné zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Ankita Raina | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-2, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Na-Lae Han | 5-7, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
17.11.23 štvrťfinále | vs. Harriet Dart | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Saito | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Lanlana Tararudee | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
03.11.23 štvrťfinále | vs. Astra Sharma | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Joanna Garland | 7-5, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Yexin Ma | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Astra Sharma | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Joanna Garland | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.10.23 štvrťfinále | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Anri Nagata | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Saki Imamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Moeka Miyata | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Yurina Koshino - posledné zápasy
Hamamatsu - koberec | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Nozomi Fujioka | 2-6, 7-66, 5-7 | detail zápasu | |
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Haruka Maeda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Chihiro Takayama | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Misano Sato | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Makinohara - koberec | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Renon Mano | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Kei Kato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kyoto - tvrdý I. | ||||
07.09.16 2. kolo | vs. Hirono Watanabe | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.16 1. kolo | vs. Ramu Ueda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tsukuba - tvrdý | ||||
22.08.16 1. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 4-6, 7-5, 0-3, - Yurina Koshino - skreč | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
06.07.16 2. kolo | vs. Seung-Yeon Hong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.07.16 1. kolo | vs. So-Ra Lee | 6-4, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Gimcheon - tvrdý | ||||
28.06.16 1. kolo | vs. Hyojung Yea | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kaohsiung - tvrdý | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Nozomi Fujioka | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Karuizawa - tráva | ||||
26.05.16 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.05.16 1. kolo | vs. Yuki Kristina Chiang | 4-6, 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Yumeka Maeda | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.05.16 kvalifik. | vs. Emiko Ito | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kurume - tráva | ||||
16.05.16 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Ayano Sonoda | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Kofu - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 0-6, - Yurina Koshino - skreč | detail zápasu | |
Nishi Tama - tvrdý | ||||
22.03.16 1. kolo | vs. Aki Yamasoto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Perth - tvrdý | ||||
15.02.16 1. kolo kval. | vs. Karin Terami | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Perth - tvrdý | ||||
08.02.16 1. kolo kval. | vs. Mahaylia Kaori White | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
08.02.16 kvalifik. | vs. Kyoka Okamura | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.16 2. kolo kval. | vs. Tammi Patterson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
16.11.15 1. kolo kval. | vs. Yuki Kristina Chiang | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Hamamatsu - tráva | ||||
19.10.15 2. kolo | vs. Shuko Aoyama | 7-62, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.10.15 1. kolo | vs. Chiaki Okadaue | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Makinohara - tráva | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Junri Namigata | 1-6, 3-6 | detail zápasu |