ZÁPAS
05.10.19 | 1. kolo kval. | Kurumi Nara | Meiling Wang | 6-0, 6-2 | Tianjin | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kurumi Nara | Meiling Wang | |
1. podanie % | 28/36 (78%) | 35/45 (78%) |
Vyhrané body z 1.podania | 22/28 (79%) | 13/35 (37%) |
Vyhrané body z 2.podania | 5/8 (63%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 29/45 (64%) | 9/36 (25%) |
Vyhrané body celkom | 56/81 (69%) | 25/81 (31%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Kurumi Nara | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kurumi Nara | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kurumi Nara | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kurumi Nara | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kurumi Nara | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kurumi Nara | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Meiling Wang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Kurumi Nara | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kurumi Nara vs. Meiling Wang - Vzájomné zápasy
05.10.19 | 1. kolo kval. | Kurumi Nara | Meiling Wang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Tianjin | tvrdý |
Kurumi Nara form & Meiling Wang form
Kurumi Nara - posledné zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
18.09.22 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 6-0, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.22 1. kolo kval. | vs. Nicole Melichar | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Vancouver - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Coco Vandeweghe | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.08.22 kvalifik. | vs. Priscilla Hon | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
27.07.22 2. kolo | vs. Angelica Moratelli | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Julia Riera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
22.07.22 štvrťfinále | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.22 3. kolo | vs. Tena Lukas | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.22 2. kolo | vs. Victoria Kan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Liepaja - antuka | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Elza Tomase | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Quirine Lemoine | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 7-64, 0-1, - Kurumi Nara - skreč | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
05.06.22 finále | vs. Na-Lae Han | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.22 semifinále | vs. Olivia Tjandramulia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.06.22 štvrťfinále | vs. Dayeon Back | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.06.22 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
31.05.22 1. kolo | vs. Eun Ji Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
22.04.22 štvrťfinále | vs. Tatjana Maria | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.04.22 2. kolo | vs. Nao Hibino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Palm - antuka | ||||
14.04.22 2. kolo | vs. Katie Volynets | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.04.22 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 7-62, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
31.03.22 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-2, 3-6, 1-2, - Kurumi Nara - skreč | detail zápasu | |
30.03.22 1. kolo | vs. Catherine Aulia | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
26.03.22 semifinále | vs. Moyuka Uchijima | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
25.03.22 štvrťfinále | vs. Ellen Perez | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.22 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
23.03.22 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Meiling Wang - posledné zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.04.24 štvrťfinále | vs. Xinyu Gao | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.24 2. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.24 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.24 kvalifik. | vs. I-Hsuan Cho | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Jing-Jing Lu | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zhengzhou - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Siegemund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kolodynska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Xinyu Jiang | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Fang An Lin | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Natasha Sengphrachanh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Tianmi Mi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Nanchang - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W40 Anning - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Wushuang Zheng | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Yajing Cao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Laalitya Kalluri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
17.06.23 semifinále | vs. Yidi Yang | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.06.23 štvrťfinále | vs. Zi Ye Zhang | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Luzhou - tvrdý | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Jiaqi Huang | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
16.05.23 kvalifik. | vs. Lavinia Tanasie | 1-6, 4-6 | detail zápasu |