Bielorusko
20.01.01, 23 rokov
20.01.01, 23 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
25.05.94, 29 rokov
25.05.94, 29 rokov
Kseniya Yersh vs. Yara Abed - Vzájomné zápasy
19.03.18 | 2. kolo kval. | Kseniya Yersh | Yara Abed | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Kseniya Yersh form & Yara Abed form
Kseniya Yersh - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 štvrťfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Yara Abed - posledné zápasy
W25 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Tia Kaukenas | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Greta Schieroni | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Goldstein | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.19 kvalifik. | vs. Paige Cline | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Tamara Bizhukova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Netanya - tvrdý | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Shir Azran | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Noelly Longi Nsimba | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Anastasia Reimchen | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Noya Ohana | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Telavi - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Marinina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Neta Tamir | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Avital Kandelis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Mika Misgav | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
27.09.16 1. kolo | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Ashkelon - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Tamar Shoshani | 1-6, 5-7 | detail zápasu |