ZÁPAS
16.08.16 | 1. kolo | Ksenia Palkina | Nataliya Pogribnyak | 6-2, 6-2 | Kharkiv | antuka |
ŠTATISTIKY
Ksenia Palkina | Nataliya Pogribnyak | |
1. podanie % | 28/37 (76%) | 27/43 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/28 (75%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané body z 2.podania | 7/9 (78%) | 6/16 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 24/43 (56%) | 9/37 (24%) |
Vyhrané body celkom | 52/80 (65%) | 28/80 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
10.07.98, 25 rokov
10.07.98, 25 rokov
Ksenia Palkina vs. Nataliya Pogribnyak - Vzájomné zápasy
16.08.16 | 1. kolo | Ksenia Palkina | Nataliya Pogribnyak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Kharkiv | antuka |
Ksenia Palkina form & Nataliya Pogribnyak form
Ksenia Palkina - posledné zápasy
W25 Clermont - tvrdý I. | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Saint - antuka | ||||
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 St. - antuka | ||||
09.09.19 kvalifik. | vs. Lara Escauriza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Joanne Zuger | 6-4, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-74, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Naima Karamoko | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 7-64, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W80 Nur - tvrdý | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Kwan Yau Ng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.19 kvalifik. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Danel Ashirova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Versmold - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Nicoleta Dascalu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
11.06.19 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-4, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Minsk - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.19 štvrťfinále | vs. Gebriela Mihaylova | 1-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
23.05.19 2. kolo | vs. Chiara Merico | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.19 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-615, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Khimki - tvrdý I. | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 0-3, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.19 štvrťfinále | vs. Manca Pislak | 2-6, 0-2, - Ksenia Palkina - skreč | detail zápasu | |
25.04.19 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
24.04.19 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Svenja Ochsner | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu |
Nataliya Pogribnyak - posledné zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Daubnerova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Anita Sahdiieva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 kvalifik. | vs. Yulia Zhytelna | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.09.18 2. kolo kval. | vs. Eva Prokopenko | 7-5, 6-71, 6-2 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Eleni Kordolaimi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
10.09.18 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 7-65, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 2-6, 6-1, 7-610 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
02.07.18 2. kolo kval. | vs. Arlinda Rushiti | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Patricia Boentgen | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Petra Sedlackova | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Janina Braun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Chanel Janssen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Deren Ozlen | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Dainah Cameron | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
18.02.18 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Tuana Tinaztepe | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.02.18 2. kolo kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Paulina Czarnik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 4-6, 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Dagmar Dudlakova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
30.10.17 kvalifik. | vs. Andra Maria Nitescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
23.10.17 2. kolo kval. | vs. Georgina Garcia-Perez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 4-6 | detail zápasu |