ZÁPAS
24.06.18 | 2. kolo kval. | Ksenia Laskutova | Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 6-74, 6-3 | Torun | antuka |
ŠTATISTIKY
Ksenia Laskutova | Valeriya Olyanovskaya | |
1. podanie % | 64/98 (65%) | 54/117 (46%) |
Vyhrané body z 1.podania | 41/64 (64%) | 33/54 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 17/34 (50%) | 24/63 (38%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 60/117 (51%) | 40/98 (41%) |
Vyhrané body celkom | 118/215 (55%) | 97/215 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 12 |
Esá | 5 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-1 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ksenia Laskutova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ksenia Laskutova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ksenia Laskutova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ksenia Laskutova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ksenia Laskutova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ksenia Laskutova | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
3 | ||
0-0 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Ksenia Laskutova | 2-0 | |
0-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Ksenia Laskutova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ksenia Laskutova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Ksenia Laskutova | 4-2 | |
Ksenia Laskutova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Valeriya Olyanovskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Ksenia Laskutova vs. Valeriya Olyanovskaya - Vzájomné zápasy
24.06.18 | 2. kolo kval. | Ksenia Laskutova | Valeriya Olyanovskaya | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | Torun | antuka |
Ksenia Laskutova form & Valeriya Olyanovskaya form
Ksenia Laskutova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.12.23 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 6-72, 6-1, 5-7 | detail zápasu |
Valeriya Olyanovskaya - posledné zápasy
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
28.11.23 kvalifik. | vs. Alevtina Ibragimova | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-74, 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Stefanie Auer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vendula Valdmannova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
22.09.23 štvrťfinále | vs. Ella Seidel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 7-64, 2-0, Alexandra Cadantu - skreč | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
17.09.23 finále | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Yasmine Mansouri | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Nina Vargova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Adela Moravcova | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Michele Adamczewska | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Weronika Falkowska | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 7-5, 1-6, 4-2, Gina Feistel - skreč | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Daria Gorska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Ida Johansson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Tereza Smitkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |