Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.07.98, 25 rokov
02.07.98, 25 rokov
Ksenia Laskutova vs. Andjela Sebrek - Vzájomné zápasy
03.07.17 | kvalifik. | Ksenia Laskutova | Andjela Sebrek | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Prokuplje | antuka |
Ksenia Laskutova form & Andjela Sebrek form
Ksenia Laskutova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Luca Udvardy | 6-76, 7-5, 4-0, Luca Udvardy - skreč | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
17.03.24 finále | vs. Eunhye Lee | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Elena Malygina | 7-5, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.24 štvrťfinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Yaroslava Bartashevich | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Elena Malygina | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.03.24 štvrťfinále | vs. Arina Arifullina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 6-3, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.24 štvrťfinále | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Amra Sadikovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Aglaya Fedorova | 6-72, 7-63, 4-10 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-0, 1-0, Kate Zueva - skreč | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 4-6, 1-3, - Ksenia Laskutova - skreč | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.23 2. kolo | vs. Irina Balus | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.12.23 štvrťfinále | vs. Basak Eraydin | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
07.12.23 1. kolo | vs. Jana Stojanova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 7-5, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Alian Zack | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Tamara Kostic | 7-64, 1-6, 10-5 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Andjela Sebrek - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Elina Nepliy | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Eva Lys | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Laura Szabo | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Curtea - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.19 kvalifik. | vs. Anja Draskovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Zita Kovacs | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Louise Lampla | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Justyna Malatinska | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
03.12.18 kvalifik. | vs. Wiktoria Saska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Yasmina El Sayed | 6-3, 6-72, 6-4 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Cristina Ene | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.18 kvalifik. | vs. Luca Fabian | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Claudia Cianci | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Ivana Topcic | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Anna Martemyanova | 1-6, 1-5, - Andjela Sebrek - skreč | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Di Muzio | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Vancagovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
03.07.17 2. kolo kval. | vs. Tanja Grzan | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.17 kvalifik. | vs. Ksenia Laskutova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
27.03.17 1. kolo kval. | vs. Theiviya Selvarajoo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Jawairiah Noordin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Natalia Orlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu |