Rusko
23.04.02, 21 rokov
23.04.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Turecko
08.10.04, 19 rokov
11 257 $
08.10.04, 19 rokov
11 257 $
Ksenia Khlynova vs. Defne Cirpanli - Vzájomné zápasy
17.11.19 | 1. kolo kval. | Ksenia Khlynova | Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Ksenia Khlynova form & Defne Cirpanli form
Ksenia Khlynova - posledné zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Zinovia Vaneva | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Volodko | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Maria Krupenina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Nicoletta Festenburg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Defne Cirpanli - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Julia Ronney | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tamara Sramkova | 3-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Vasanti Shinde | 6-1, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Elena Grekul | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Dia Evtimova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Anna Snigireva | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 7-66, 10-7 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Kiera Dennis-Nelson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Pazardzhik - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Chihiro Muramatsu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
18.08.23 štvrťfinále | vs. Aglaya Fedorova | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Milana Maslenkova | 6-1, 7-5 | detail zápasu |