Rusko
23.04.02, 21 rokov
23.04.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Ksenia Khlynova vs. Dana Shakirova - Vzájomné zápasy
25.11.19 | 2. kolo kval. | Ksenia Khlynova | Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Ksenia Khlynova form & Dana Shakirova form
Ksenia Khlynova - posledné zápasy
W15 Antalya - tvrdý | ||||
26.11.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Dana Shakirova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
19.11.19 kvalifik. | vs. Zinovia Vaneva | 6-4, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25+H Penza - tvrdý | ||||
27.08.19 kvalifik. | vs. Evgeniya Levashova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Volodko | 5-7, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Moscow - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
19.08.18 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Kseniya Yersh | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
13.08.18 kvalifik. | vs. Maria Krupenina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Veronika Nicoletta Festenburg | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 3-6 | detail zápasu |
Dana Shakirova - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 4-6, 0-3, - Dana Shakirova - skreč | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-66, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Tian Xin Chang | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Emma Lene | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
02.09.22 štvrťfinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
01.09.22 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
30.08.22 1. kolo | vs. Daria Krasnova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.07.22 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ayla Aksu | 6-1, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
12.07.22 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Sohyun Park | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.22 1. kolo | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.06.22 kvalifik. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Lidiia Rasskovskaia | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Barbare Eristavi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Darya Shauha | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Victoria Matasova | Victoria Matasova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
20.01.22 2. kolo | vs. Alena Bairasheuskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.01.22 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Ganna Poznikhirenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu |