Česká republika
03.04.96, 28 rokov
19 426 $
03.04.96, 28 rokov
19 426 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kristyna Hrabalova vs. Natalie Suk - Vzájomné zápasy
29.06.15 | 1. kolo kval. | Kristyna Hrabalova | Natalie Suk | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Torun | antuka |
Kristyna Hrabalova form & Natalie Suk form
Kristyna Hrabalova - posledné zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.21 kvalifik. | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | Antonia-Eleni Bazou - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Martha Matoula | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.21 kvalifik. | vs. Nicol Benesova | 6-2, Nicol Benesova - skreč | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Bozovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - antuka | ||||
10.08.21 kvalifik. | vs. Mia Chudejova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
23.05.21 2. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.21 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Dorka Drahota Szabo | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.11.20 1. kolo kval. | vs. Nefeli Zafeiri | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 6-2, 4-0, Danielle Daley - skreč | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
13.07.20 1. kolo | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Vilena Petrova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
11.11.19 kvalifik. | vs. Vinciane Remy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Joanna Tomera | 6-2, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Ambre Feder | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Nikola Tomanova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Frydek - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 1-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 2-6 | detail zápasu |
Natalie Suk - posledné zápasy
Bucharest - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Iana Tishchenko | 6-73, 7-64, 1-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Cristina Moroi | 6-3, 6-71, 6-2 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Walczak | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Petra Melounova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Kristyna Lavickova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Safiya Carrington | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Stare Splavy - antuka | ||||
07.06.17 1. kolo | vs. Yana Morderger | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sobota / - antuka | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bad Waltersdorf - antuka | ||||
20.07.15 1. kolo | vs. Verena Hofer | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Torun - antuka | ||||
29.06.15 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Monika Kilnarova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rock Hill - tvrdý | ||||
06.10.14 kvalifik. | vs. Ema Burgic Bucko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.14 1. kolo kval. | vs. Erica Oosterhout | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.10.14 2. kolo | vs. Cindy Burger | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.14 2. kolo kval. | vs. Keri Wong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.14 1. kolo | vs. Angelina Gabueva | 6-0, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
28.07.14 1. kolo | vs. Ema Mikulcic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sobota / - antuka | ||||
21.07.14 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Siofok - antuka | ||||
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Lili Fekete | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Ana Savic | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
09.06.14 1. kolo kval. | vs. Claudia Papi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.14 2. kolo kval. | vs. Alix Collombon | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
02.06.14 2. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu |