ZÁPAS
06.06.16 | 2. kolo kval. | Kristina Tina Godec | Anastassia Pantelic | 6-4, 6-1 | Velenje | antuka |
ŠTATISTIKY
Slovinsko
24.10.98, 25 rokov
24.10.98, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Srbsko
02.06.98, 25 rokov
02.06.98, 25 rokov
Kristina Tina Godec vs. Anastassia Pantelic - Vzájomné zápasy
06.06.16 | 2. kolo kval. | Kristina Tina Godec | Anastassia Pantelic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Velenje | antuka |
Kristina Tina Godec form & Anastassia Pantelic form
Kristina Tina Godec - posledné zápasy
W15 Otocec - antuka | ||||
31.08.20 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 1-5, - Kristina Tina Godec - skreč | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Adrienn Horvath | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cordenons - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Eva Nyikos | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Tanja Dodes | 1-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Irina Ramialison | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
15.04.18 2. kolo kval. | vs. Gaia Sanesi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Giulia Barberini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Marcella Cucca | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Lena Ruppert | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Camilla Diez | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Emily Casteleyn | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.17 kvalifik. | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Maria Novikova (2002) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Cordenons - koberec | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Camilla Fabbri | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bol - antuka | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Steffi Distelmans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Tea Jezidzic | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
31.08.16 1. kolo | vs. Eva Zagorac | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Federica Sema | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Anna Stefani | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Poertschach - antuka | ||||
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Tereza Svecova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Ana Biskic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maribor - antuka | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Francesca Stephenson | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Velenje - antuka | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
06.06.16 kvalifik. | vs. Alexandra Filip | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Anastassia Pantelic - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeina Shaaban | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Caroline Fawzy | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Nour Hassan Moustafa | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
09.02.20 2. kolo kval. | vs. Simona Ogescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Noka Juric | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vrnjacka - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Verginie Tchakarova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Iulia Vlaiculescu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Isabella Harvison | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 6-2, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
Arad - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Ema Mulalic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Martina Kudelova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Antoniou | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Saki Nakayama | 5-7, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Ina Kaufinger | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trieste - antuka | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Ragona | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Vlkovska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
21.08.17 kvalifik. | vs. Jovana Peric (SRB) | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Tamara Milosevic | 6-3, 0-6, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Kuznetsova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tarvisio - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Lara Pedranzini | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Petra Pokorna | 6-74, 6-74 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Veronika Koberlingova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tucepi - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Trnava - tvrdý I. | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.16 kvalifik. | vs. Mihaela Kaftanova | 2-6, 0-6 | detail zápasu |