Turecko
15.01.02, 22 rokov
15.01.02, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Zeynep Sena Sarioglan vs. Kristina Ostojic - Vzájomné zápasy
20.02.17 | 2. kolo kval. | Kristina Ostojic | Zeynep Sena Sarioglan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Zeynep Sena Sarioglan form & Kristina Ostojic form
Zeynep Sena Sarioglan - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Viktoriya Petrenko | 3-6, 0-3, - Zeynep Sena Sarioglan - skreč | detail zápasu | |
10.11.19 2. kolo kval. | vs. Olga Evstigneeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.10.19 kvalifik. | vs. Gozal Ainitdinova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivonne Juric | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Julia Mikulski | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Anastasia Dimitrijevic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Julita Saner | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Selina Atay | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Nika Shytkouskaya | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Bucha - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Batumi - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Sofia Milatova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Martina Kudelova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Liz Keller | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
16.11.18 štvrťfinále | vs. Carole Monnet | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.18 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.11.18 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Laure Line Glaude | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Pamela Wu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Oona Orpana | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
07.06.18 2. kolo | vs. Yulia Kulikova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.18 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 7-5, 3-0, Petia Arshinkova - skreč | detail zápasu |
Kristina Ostojic - posledné zápasy
Sharm El - tvrdý | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Maria Patrascu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.10.17 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Podgorica - antuka | ||||
18.09.17 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.09.17 kvalifik. | vs. Satsuki Takamura | 6-4, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 4-1, Jana Bojovic - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Barbara Gatica | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.17 1. kolo | vs. Mariame Toure | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
25.08.17 štvrťfinále | vs. Marie Benoit | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.17 2. kolo | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.17 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
15.07.17 semifinále | vs. Tamara Curovic | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
14.07.17 štvrťfinále | vs. Satsuki Takamura | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.17 2. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
11.07.17 1. kolo | vs. Zorica Spasojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Prokuplje - antuka | ||||
04.07.17 1. kolo | vs. Kristina Schmiedlova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
19.06.17 kvalifik. | vs. Natalija Stevanovic | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Curtea De - antuka | ||||
15.06.17 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.06.17 1. kolo | vs. Maria Toma | 6-0, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Nis - antuka | ||||
02.06.17 štvrťfinále | vs. Milana Spremo | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
01.06.17 2. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
31.05.17 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.17 2. kolo kval. | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
29.05.17 kvalifik. | vs. Milica Cubranovic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.17 1. kolo kval. | vs. Laura Masic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.05.17 2. kolo | vs. Melany Solange Krywoj | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.17 1. kolo | vs. Arina Folts | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
04.05.17 2. kolo | vs. Andrea Ka | 6-71, 3-6 | detail zápasu |