ZÁPAS
12.10.15 | 1. kolo | Kristina Mladenovic | Fangzhou Liu | 6-0, 6-1 | Tianjin | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Kristina Mladenovic | Fangzhou Liu | |
1. podanie % | 18/32 (56%) | 35/57 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 16/18 (89%) | 15/35 (43%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/14 (57%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané body z returnu | 35/57 (61%) | 8/32 (25%) |
Vyhrané body celkom | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esá | 4 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Kristina Mladenovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Kristina Mladenovic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Mladenovic | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Kristina Mladenovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Mladenovic | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Kristina Mladenovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Fangzhou Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Kristina Mladenovic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kristina Mladenovic vs. Fangzhou Liu - Vzájomné zápasy
12.10.15 | 1. kolo | Kristina Mladenovic | Fangzhou Liu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Tianjin | tvrdý |
Kristina Mladenovic form & Fangzhou Liu form
Kristina Mladenovic - posledné zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 0-5, - Kristina Mladenovic - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tamara Zidansek | 7-62, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
01.03.24 štvrťfinále | vs. Lea Boskovic | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Heather Watson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
03.12.23 finále | vs. Arina Rodionova | 6-71, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.23 semifinále | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.23 štvrťfinále | vs. Francesca Curmi | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Nadine Keller | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 7-610, 5-0, Berfu Cengiz - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
20.10.23 štvrťfinále | vs. Zhuoxuan Bai | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
13.10.23 štvrťfinále | vs. Xinxin Yao | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Jiaqi Wang | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Templeton - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Hanna Chang | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Fangzhou Liu - posledné zápasy
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Traralgon - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Irina Fetecau | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 štvrťfinále | vs. Yidi Yang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Gold - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W60 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Emerson Jones | 1-6, 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Bridget Mihulka | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 4-6, 0-3, - Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Na Dong | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Hanyu Guo | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Xinyu Jiang | Xinyu Jiang - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
15.09.23 štvrťfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Jiayou Li | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Yexin Ma | 5-7, - Fangzhou Liu - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Xinyu Gao | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Louna Zoppas | 7-61, 6-2 | detail zápasu |