ZÁPAS
23.02.15 | 2. kolo | Kristina Kucova | Ekaterine Gorgodze | 7-5, 4-6, 7-5 | Beinasco | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kristina Kucova vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájomné zápasy
23.07.21 | štvrťfinále | Kristina Kucova | Ekaterine Gorgodze | 6-74, 7-67, 7-63 | detail zápasu | Gdynia | antuka |
10.01.20 | štvrťfinále | Ekaterine Gorgodze | Kristina Kucova | 7-67, 6-3 | detail zápasu | W25 Canberra | tvrdý |
29.06.15 | štvrťfinále | Kristina Kucova | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Torun | antuka |
23.02.15 | 2. kolo | Kristina Kucova | Ekaterine Gorgodze | 7-5, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Beinasco | antuka |
19.07.10 | 1. kolo | Kristina Kucova | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Kharkiv | antuka |
Kristina Kucova form & Ekaterine Gorgodze form
Kristina Kucova - posledné zápasy
Monastir - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Warsaw - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-1, 0-6, 0-4, - Kristina Kucova - skreč | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Clara Burel | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
20.03.23 kvalifik. | vs. Karolina Muchova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.23 semifinále | vs. Jaqueline Cristian | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.23 štvrťfinále | vs. Tereza Smitkova | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
01.03.23 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.23 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.23 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
08.01.23 kvalifik. | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Petra Martic | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Valencia - antuka | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 6-1, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.06.22 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-1, Seone Mendez - skreč | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
23.05.22 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 6-4, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
Rabat - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo | vs. Anna Bondar | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo | vs. Catherine Harrison | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
08.05.22 kvalifik. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.22 1. kolo kval. | vs. Xiaodi You | 6-2, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
26.04.22 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
12.03.22 2. kolo | vs. Anett Kontaveit | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.03.22 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |