ZÁPAS
30.01.17 | 1. kolo kval. | Kristina Kislyak | Sofia Sokhetskaya | 6-3, 6-1 | Almaty | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Rusko
17.04.99, 25 rokov
17.04.99, 25 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
14.05.02, 21 rokov
14.05.02, 21 rokov
Kristina Kislyak vs. Sofia Sokhetskaya - Vzájomné zápasy
30.01.17 | 1. kolo kval. | Kristina Kislyak | Sofia Sokhetskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Almaty | tvrdý I. |
Kristina Kislyak form & Sofia Sokhetskaya form
Kristina Kislyak - posledné zápasy
Don Benito - koberec | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Khimki - tvrdý I. | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Antonina Lysakova | 6-3, Antonina Lysakova - skreč | detail zápasu | |
01.05.17 kvalifik. | vs. Lusine Avanesyan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Polina Goloputova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.17 kvalifik. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Nadezhda Sedysheva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.04.17 kvalifik. | vs. Polina Goloputova | 6-72, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Moscow - tvrdý I. | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
14.02.17 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
30.01.17 kvalifik. | vs. Lea Tholey | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Sokhetskaya | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Mai Minokoshi | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
23.01.17 kvalifik. | vs. Elina Nepliy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.17 1. kolo kval. | vs. Karina Kalkenova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Helsinki - tvrdý I. | ||||
14.11.16 kvalifik. | vs. Daria Mishina | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
28.09.16 2. kolo | vs. Aleksandra Vostrikova | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.16 1. kolo | vs. Anna Iakovleva | 6-3, 2-3, Anna Iakovleva - skreč | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
18.09.16 1. kolo | vs. Kamila Kerimbayeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Diana Krasnova | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
Parnu - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Essen - antuka | ||||
08.06.16 1. kolo | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
02.06.16 2. kolo | vs. Kateryna Popova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.16 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.05.16 kvalifik. | vs. Alexandra Pisareva | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
Baku - tvrdý | ||||
25.05.16 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Altenkirchen - koberec | ||||
17.02.16 1. kolo | vs. Ysaline Bonaventure | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Varvara Flink | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.15 kvalifik. | vs. Agata Borgman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
05.10.15 1. kolo | vs. Ana Veselinovic | 6-2, 2-6, 6-710 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.09.15 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Sofia Sokhetskaya - posledné zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.09.19 kvalifik. | vs. Shakhzoda Asimova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Adel Ismagulova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Akgul Amanmuradova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Polina Nazarchuk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo | vs. Kamilla Rakhimova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Stefanya Shalakhova | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.18 kvalifik. | vs. Elina Sharipova | 0-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Laylikhon Aliyeva | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
09.09.18 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Almaty - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Yuliya Kim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Diana Shevchenko | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
08.04.18 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Shymkent - antuka | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Hanna Sokal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Almaty - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Kristina Kislyak | 3-6, 1-6 | detail zápasu |