INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kotomi Takahata vs. Yujin Ahn - Vzájomné zápasy
18.06.18 | 2. kolo kval. | Kotomi Takahata | Yujin Ahn | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Daegu | tvrdý |
Kotomi Takahata form & Yujin Ahn form
Kotomi Takahata - posledné zápasy
W25 Makinohara - koberec | ||||
08.10.19 kvalifik. | vs. Ari Matsumoto | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Mei Koike | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Nanao - koberec | ||||
29.08.19 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Yu-Ting Hsieh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Sakura Hondo | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tsukuba - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Mako Ganaha | 1-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Incheon - tvrdý | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, - Kotomi Takahata - skreč | detail zápasu | |
W25 Goyang - tvrdý | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Yuuki Tanaka | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Laguza | 7-63, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Anna Laguza | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Sandeul Kim | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Luan - tvrdý | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
09.04.19 1. kolo | vs. Risa Ushijima | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Mara Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.01.19 1. kolo | vs. Darya Lavrichenko | 3-6, 6-1, 11-9 | detail zápasu | |
Makinohara - koberec | ||||
08.10.18 kvalifik. | vs. Suzuho Oshino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Robu Kajitani | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Nanao - koberec | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Ayano Sonoda | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Minami Shuto | 7-68, 6-3 | detail zápasu | |
Tsukuba - tvrdý | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Kumi So | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Taipei - tvrdý | ||||
24.07.18 1. kolo | vs. Chin-Wei Chan | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
09.07.18 kvalifik. | vs. Mei Xu Wu | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Qian Yang | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Daegu - tvrdý | ||||
21.06.18 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.06.18 1. kolo | vs. Satsuki Koike | 6-4, 7-5 | detail zápasu |
Yujin Ahn - posledné zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ivana Sebestova | 4-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Malene Helgo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Katherine Barnes | 2-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.12.23 štvrťfinále | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-73, 6-2 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Dabin Kim | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Suha Lee | 7-5, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Eunyeong Park | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Yugyeong Oh | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Yeongwol - tvrdý | ||||
01.09.23 štvrťfinále | vs. Hikaru Sato | 6-2, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
31.08.23 2. kolo | vs. Dami Lee | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Hwiwon Wi | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Suzuho Oshino | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sapporo - tvrdý | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Aely Arai | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Momoko Nishio | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
21.07.23 štvrťfinále | vs. Punnin Kovapitukted | 6-75, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 6-77, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Pimmada Thongkum | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Kisa Yoshioka | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Laquisa Khan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Daegu - tvrdý | ||||
05.06.23 kvalifik. | vs. Na Hyun Kang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Changwon - tvrdý | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Lee (2001) | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Mijeong Park | 6-4, 6-2 | detail zápasu |