Izrael
09.09.01, 22 rokov
09.09.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Izrael
13.02.02, 22 rokov
13.02.02, 22 rokov
Koral Koldobski vs. Tali Krasnopolski - Vzájomné zápasy
19.03.18 | 2. kolo kval. | Koral Koldobski | Tali Krasnopolski | 6-2, 6-0 | detail zápasu | Tel Aviv | tvrdý |
Koral Koldobski form & Tali Krasnopolski form
Koral Koldobski - posledné zápasy
W25 Netanya - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.21 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu |
Tali Krasnopolski - posledné zápasy
W15 Jerusalem - tvrdý | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Noa Minzari | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Diana Nekhorosheva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Kimberly Mpukusa | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Ofakim - tvrdý | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
30.09.18 kvalifik. | vs. Shiran Arol Wiegand | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Kiryat Shmona - tvrdý | ||||
17.06.18 kvalifik. | vs. Claudia Williams | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Kostromitina | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
13.05.18 1. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ramat Hasharon - tvrdý | ||||
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Madeleine Kobelt | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Vivian Mayumi Toma | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Shelly Krolitzky | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Herzlia - tvrdý | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Sophie Gerits | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Neta Berman | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Akko - tvrdý | ||||
01.05.17 1. kolo kval. | vs. Yuval Keren | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Hili Kronzon | 6-75, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Tiberias - tvrdý | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Yuval Haggay | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kiryat Gat - tvrdý | ||||
19.09.16 kvalifik. | vs. Shir Azran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Amit Miran | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu |