ZÁPAS
03.11.19 | 2. kolo kval. | Koral Koldobski | Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-2 | W15 Heraklion | antuka |
ŠTATISTIKY
Izrael
09.09.01, 22 rokov
09.09.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
18.01.94, 30 rokov
18.01.94, 30 rokov
Koral Koldobski vs. Lyuboslava Peruhova - Vzájomné zápasy
03.11.19 | 2. kolo kval. | Koral Koldobski | Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Koral Koldobski form & Lyuboslava Peruhova form
Koral Koldobski - posledné zápasy
W25 Netanya - tvrdý | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Shira Chiche | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Akko - tvrdý | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Shay Fadlon | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Annerly Poulos | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Anna Rahman | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 4-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Amanda Pecaut | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Yui Chikaraishi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Merel Hoedt | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
16.02.22 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.22 kvalifik. | vs. Monique Barry | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Georgia Plunkett | 1-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
W25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Leann Serna | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.21 1. kolo | vs. Kendra Bunch | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Chieh-Yu Hsu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Stacey Fung | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Kiryat - tvrdý | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Jessica Failla | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Diana Smelansky | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Netanya - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Maria Bondarenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Caroline Lampl | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.21 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.10.21 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 0-6, 6-3, 1-10 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 7-690, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.21 2. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Maria Camila Torres Murcia | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu |
Lyuboslava Peruhova - posledné zápasy
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Stella Simeonova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Marina Magai | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Iana Snezhkina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.11.19 2. kolo kval. | vs. Koral Koldobski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sozopol - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Lara Panfilov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Nina Rudiukova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Darya Lavrichenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Vicky Van De Peer | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
11.12.18 1. kolo | vs. Laia Conde Monfort | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.12.18 kvalifik. | vs. Chiara Gerbino | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Solarino - koberec | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Sandy Marti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.18 kvalifik. | vs. Martina Forcisi | 3-6, 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
11.11.18 1. kolo kval. | vs. Zeynep Erman | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
04.10.18 2. kolo | vs. Franziska Kommer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.18 1. kolo | vs. Beatris Spasova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
02.10.18 kvalifik. | vs. Jovana Gvozdenovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Kristin Yordanova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
10.09.18 kvalifik. | vs. Gebriela Mihaylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.09.18 2. kolo kval. | vs. Nikol Docheva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Lynelle En Tong Lim | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Lucia Duca | 2-6, 5-7 | detail zápasu |