ZÁPAS
25.06.18 | 1. kolo | Klara Ondrejcekova | Dominique Meyer | 6-1, 7-64 | Verbier | antuka |
ŠTATISTIKY
Klara Ondrejcekova | Dominique Meyer | |
1. podanie % | 44/68 (65%) | 37/79 (47%) |
Vyhrané body z 1.podania | 31/44 (70%) | 25/37 (68%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/24 (38%) | 12/42 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 42/79 (53%) | 28/68 (41%) |
Vyhrané body celkom | 82/147 (56%) | 65/147 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 14 |
Esá | 2 | 3 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Dominique Meyer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Klara Ondrejcekova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Klara Ondrejcekova | 2-0 | |
0-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Klara Ondrejcekova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Dominique Meyer | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Klara Ondrejcekova | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Dominique Meyer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Klara Ondrejcekova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Dominique Meyer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Klara Ondrejcekova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Dominique Meyer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
2-2 | Dominique Meyer | |
0-0, 40-A, 40-40, 40-A | ||
2-3 | Dominique Meyer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Klara Ondrejcekova | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Dominique Meyer | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Klara Ondrejcekova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Dominique Meyer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Klara Ondrejcekova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Dominique Meyer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Klara Ondrejcekova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Slovensko
21.07.01, 22 rokov
21.07.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
25.04.99, 24 rokov
25.04.99, 24 rokov
Klara Ondrejcekova vs. Dominique Meyer - Vzájomné zápasy
25.06.18 | 1. kolo | Klara Ondrejcekova | Dominique Meyer | 6-1, 7-64 | detail zápasu | Verbier | antuka |
Klara Ondrejcekova form & Dominique Meyer form
Klara Ondrejcekova - posledné zápasy
W25 Split - antuka | ||||
01.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 6-3, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W60 Istanbul - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Angela Fita Boluda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Adriana Rajkovic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Mia Sophie Mueller | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Caterina Revelli | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Marketa Panackova | 6-3, 2-6, 9-11 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Cherkassova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 7-61, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 kvalifik. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Victoria Gomez | 6-1, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Rebeca Maria Tudose | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Vasilisa Belonog | 6-3, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Ana Mukic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Giulia Carbonaro | 7-63, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.06.21 kvalifik. | vs. Ivania Martinich | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Lexington Reed | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Evgeniya Burdina | 7-5, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 0-6, 2-6 | detail zápasu |
Dominique Meyer - posledné zápasy
Verbier - antuka | ||||
25.06.18 1. kolo | vs. Klara Ondrejcekova | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Klosters - antuka | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Samantha Koelliker | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Rubina Marta De Ponti | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Fiona Gervais | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Petange - tvrdý I. | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Gina Veyder | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Isabella Pfennig | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Dagmar Zdrubecka | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Michelle Fux | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Maria Aurelia Scotti | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Samantha Koelliker | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montreux - antuka | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Andrina Peer | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Chiara Grimm | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.17 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Lara Pedranzini | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Jasmin Bruni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Lisa Sabino | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Ismaning - koberec | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Ana-Lena Toto | 6-3, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Sion - antuka | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Sophie Jacobeit | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Kim Fontana | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Manon Leonard | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
28.09.15 kvalifik. | vs. Akiko Okuda | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Karin Conti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.15 kvalifik. | vs. Fiona Ganz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Innsbruck - antuka | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Marcella Cucca | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Macon - tvrdý I. | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Theo Gravouil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Caslano - antuka | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Kim Fontana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lenzerheide - antuka | ||||
16.06.14 kvalifik. | vs. Stefanie Stemmer | 0-6, 4-6 | detail zápasu |