ZÁPAS
21.07.17 | štvrťfinále | Kimberley Zimmermann | Lena Papadakis | 6-3, 6-1 | Aschaffenburg | antuka |
ŠTATISTIKY
Kimberley Zimmermann | Lena Papadakis | |
1. podanie % | 27/47 (57%) | 35/66 (53%) |
Vyhrané body z 1.podania | 19/27 (70%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podania | 9/20 (45%) | 10/31 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/12 (50%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 37/66 (56%) | 19/47 (40%) |
Vyhrané body celkom | 65/113 (58%) | 48/113 (42%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kimberley Zimmermann vs. Lena Papadakis - Vzájomné zápasy
21.07.17 | štvrťfinále | Kimberley Zimmermann | Lena Papadakis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | Aschaffenburg | antuka |
26.10.15 | 1. kolo | Kimberley Zimmermann | Lena Papadakis | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Ismaning | koberec |
Kimberley Zimmermann form & Lena Papadakis form
Kimberley Zimmermann - posledné zápasy
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.21 kvalifik. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.21 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
05.07.21 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | detail zápasu | |
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
20.06.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - skreč | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Lena Papadakis - posledné zápasy
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Naiktha Bains | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Purvika Jain | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Anouk Koevermans | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Sameeksha Shroff | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vaishnavi Adkar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
23.12.23 finále | vs. Angella Okutoyi | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.23 semifinále | vs. Fanny Ostlund | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 štvrťfinále | vs. Emma Lene | 4-6, 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
11.12.23 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 6-2, 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Klosters - antuka | ||||
07.07.23 štvrťfinále | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nicole Khirin | 7-64, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Maryna Zanevska | 6-75, 6-3, 3-6 | detail zápasu |