ZÁPAS
25.06.16 | štvrťfinále | Kimberley Zimmermann | Lena Greiner | 6-1, 6-0 | Kaltenkirchen | antuka |
ŠTATISTIKY
Kimberley Zimmermann | Lena Greiner | |
1. podanie % | 26/35 (74%) | 29/41 (71%) |
Vyhrané body z 1.podania | 20/26 (77%) | 10/29 (34%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/9 (67%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/41 (66%) | 9/35 (26%) |
Vyhrané body celkom | 53/76 (70%) | 23/76 (30%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Nemecko
27.11.00, 23 rokov
27.11.00, 23 rokov
Kimberley Zimmermann vs. Lena Greiner - Vzájomné zápasy
25.06.16 | štvrťfinále | Kimberley Zimmermann | Lena Greiner | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Kaltenkirchen | antuka |
Kimberley Zimmermann form & Lena Greiner form
Kimberley Zimmermann - posledné zápasy
Chicago - tvrdý | ||||
22.08.21 kvalifik. | vs. Ana Bogdan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.21 1. kolo kval. | vs. Hailey Baptiste | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Contrexeville - antuka | ||||
05.07.21 1. kolo kval. | vs. Mina Hodzic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.07.21 kvalifik. | vs. Margaux Rouvroy | 7-65, 6-76, 3-10 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
20.06.21 kvalifik. | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.06.21 kvalifik. | vs. Linda Klimovicova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W60 Saint - antuka | ||||
13.05.21 2. kolo | vs. Kristina Kucova | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Margot Yerolymos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.05.21 1. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
05.04.21 kvalifik. | vs. Lucia Bronzetti | 0-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 3-5, - Kimberley Zimmermann - skreč | detail zápasu | |
17.03.21 1. kolo | vs. Jade Bornay | 2-6, 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.02.21 kvalifik. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Emma Mazzoni | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Grenoble - tvrdý I. | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.21 kvalifik. | vs. Simona Waltert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Tena Lukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Lucie Wargnier | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
24.11.20 1. kolo | vs. Maryna Zanevska | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Las - antuka | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
04.11.20 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.20 1. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Lena Greiner - posledné zápasy
W15 Wanfercee - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Hamburg - tvrdý I. | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.19 kvalifik. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | detail zápasu | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.18 kvalifik. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Obidos - koberec | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Braunschweig - antuka | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Leipzig - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | detail zápasu |