ZÁPAS
10.03.14 | 1. kolo | Kim-Alice Grajdek | Stefania Rubini | 7-60, 6-1 | Santa Margherita | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kim-Alice Grajdek vs. Stefania Rubini - Vzájomné zápasy
10.03.14 | 1. kolo | Kim-Alice Grajdek | Stefania Rubini | 7-60, 6-1 | detail zápasu | Santa Margherita | antuka |
24.02.14 | 1. kolo | Kim-Alice Grajdek | Stefania Rubini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Palmanova | antuka |
Kim-Alice Grajdek form & Stefania Rubini form
Kim-Alice Grajdek - posledné zápasy
Braunschweig - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Laura Bente | 6-78, 0-1, - Kim-Alice Grajdek - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 0-5, - Kim-Alice Grajdek - skreč | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Claire Feuerstein | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.03.16 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.03.16 1. kolo | vs. Adrijana Lekaj | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bertioga - tvrdý | ||||
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Barbara Oliveira | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Sandra Zaniewska | 6-75, 0-1, - Kim-Alice Grajdek - skreč | detail zápasu | |
Guaruja - tvrdý | ||||
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Korashvili | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ankara - tvrdý I. | ||||
14.12.15 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.15 1. kolo kval. | vs. Esen Kokce | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.15 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.15 1. kolo | vs. Noya Ohana | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 6-4, 3-6, 0-4, - Kim-Alice Grajdek - skreč | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Maureen Drake | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Natasha Bredl | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.08.15 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo | vs. Ksenia Dmitrieva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.08.15 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.15 1. kolo | vs. Alina Wessel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
03.08.15 1. kolo | vs. Maria Martinez Martinez | 6-75, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Seira Shimizu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Katerina Kaminkova | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo | vs. Natsumi Chimura | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Mytilene - tvrdý | ||||
04.05.15 2. kolo | vs. Stamatia Fafaliou | 6-3, 4-1, Stamatia Fafaliou - skreč | detail zápasu | |
04.05.15 štvrťfinále | vs. Ksenia Gaydarzhi | 4-6, 0-3, - Kim-Alice Grajdek - skreč | detail zápasu |
Stefania Rubini - posledné zápasy
W60 Rome - antuka | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brescia - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Ce | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Trnava - antuka | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ingrid Martins | 7-65, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Ayla Aksu | 5-7, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ella Seidel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Stefania Bojica | 6-4, 2-6, 0-3, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Sofya Lansere | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Beatrice Gumulya | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.22 kvalifik. | vs. Arianna Zucchini | 0-5, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.22 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 1-3, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Zucchini | 2-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Perugia - antuka | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-3, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu | |
W60+H Rome - antuka | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Angelica Raggi | 7-60, 7-64 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Miriana Tona | 6-1, 3-0, Miriana Tona - skreč | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.22 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Poertschach - antuka | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-2, 0-2, - Stefania Rubini - skreč | detail zápasu |