INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Alina Wessel vs. Kim-Alice Grajdek - Vzájomné zápasy
24.08.15 | 1. kolo | Kim-Alice Grajdek | Alina Wessel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Antalya | tvrdý |
Alina Wessel form & Kim-Alice Grajdek form
Alina Wessel - posledné zápasy
Versmold - antuka | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Heraklion - tvrdý | ||||
24.10.16 1. kolo | vs. Ioana Diana Pietroiu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.16 kvalifik. | vs. Lisa Phillips | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.09.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.09.16 1. kolo | vs. Stefania Rubini | 3-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.09.16 kvalifik. | vs. Elyse Lavender | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Meritxell Perera Ros | 1-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.09.16 2. kolo | vs. Alice Balducci | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.09.16 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-1, 4-2, Irene Lavino - skreč | detail zápasu | |
Engis - antuka | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Lisa Matviyenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Wanfercee Baulet - antuka | ||||
23.08.16 1. kolo | vs. Dana Kremer | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Chantraine | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.08.16 kvalifik. | vs. Phonexay Chitdara | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Liza Lebedzeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.08.16 kvalifik. | vs. Shoval Fanani | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Jocelijn Cavero Roeper | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Rebecq - antuka | ||||
01.08.16 kvalifik. | vs. Michaela Boev | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.16 2. kolo kval. | vs. Zara De Schutter | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Maaseik - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Livia Kraus | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Alkmaar - antuka | ||||
15.06.16 1. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
Puszczykowo - tvrdý | ||||
09.06.16 2. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.16 1. kolo | vs. Patrycja Polanska | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
30.05.16 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 7-68, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
20.04.16 1. kolo | vs. Hanna Landener | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
13.04.16 1. kolo | vs. Dana Kremer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.04.16 kvalifik. | vs. Soyeon Park | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
11.04.16 1. kolo kval. | vs. Jennifer Wacker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
04.04.16 2. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Dana Kremer | 1-6, - Alina Wessel - skreč | detail zápasu |
Kim-Alice Grajdek - posledné zápasy
Braunschweig - antuka | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Laura Bente | 6-78, 0-1, - Kim-Alice Grajdek - skreč | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Yuliana Lizarazo | 0-5, - Kim-Alice Grajdek - skreč | detail zápasu | |
Cagnes Sur - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Claire Feuerstein | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Chiasso - antuka | ||||
25.04.16 1. kolo kval. | vs. Daniela Vukovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
09.03.16 1. kolo | vs. Andreea Ghitescu | 1-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
01.03.16 1. kolo | vs. Adrijana Lekaj | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Bertioga - tvrdý | ||||
25.01.16 1. kolo kval. | vs. Barbara Oliveira | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.16 2. kolo kval. | vs. Sandra Zaniewska | 6-75, 0-1, - Kim-Alice Grajdek - skreč | detail zápasu | |
Guaruja - tvrdý | ||||
18.01.16 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Korashvili | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Ankara - tvrdý I. | ||||
14.12.15 2. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.15 1. kolo kval. | vs. Esen Kokce | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
30.11.15 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.15 1. kolo | vs. Noya Ohana | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Tel Aviv - tvrdý | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oslo - tvrdý I. | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Malene Helgo | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Toronto - tvrdý I. | ||||
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Petra Januskova | 6-4, 3-6, 0-4, - Kim-Alice Grajdek - skreč | detail zápasu | |
Saguenay - tvrdý I. | ||||
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Maureen Drake | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
07.09.15 1. kolo | vs. Natasha Bredl | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
31.08.15 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.15 1. kolo | vs. Ksenia Dmitrieva | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
24.08.15 2. kolo | vs. Vasilisa Aponasenko | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.15 1. kolo | vs. Alina Wessel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
El Espinar - tvrdý | ||||
03.08.15 1. kolo | vs. Maria Martinez Martinez | 6-75, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý | ||||
27.07.15 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
25.05.15 1. kolo | vs. Seira Shimizu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Szczawno Zdroj - antuka | ||||
18.05.15 1. kolo | vs. Katerina Kaminkova | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.05.15 2. kolo | vs. Natsumi Chimura | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Mytilene - tvrdý | ||||
04.05.15 2. kolo | vs. Stamatia Fafaliou | 6-3, 4-1, Stamatia Fafaliou - skreč | detail zápasu | |
04.05.15 štvrťfinále | vs. Ksenia Gaydarzhi | 4-6, 0-3, - Kim-Alice Grajdek - skreč | detail zápasu |