Slovensko
29.03.00, 24 rokov
29.03.00, 24 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Holandsko
10.04.98, 25 rokov
10.04.98, 25 rokov
Kiara Petrovicka vs. Sem Wensveen - Vzájomné zápasy
27.08.18 | 2. kolo kval. | Kiara Petrovicka | Sem Wensveen | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Haren | antuka |
Kiara Petrovicka form & Sem Wensveen form
Kiara Petrovicka - posledné zápasy
Antalya - tvrdý | ||||
11.12.18 kvalifik. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Nadezda Gorbachkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Luna Meers | 7-65, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Oleksandra Balaba | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.18 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 3-2, Fanny Ostlund - skreč | detail zápasu | |
22.10.18 kvalifik. | vs. Nina Ugrelidze | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
15.10.18 kvalifik. | vs. Katarzyna Pitak | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Hui-Zhen Ruan | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
27.09.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Natasha Piludu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.09.18 kvalifik. | vs. Nada Sarhan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Anna Morgina | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.09.18 1. kolo | vs. Amira Badawi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.09.18 kvalifik. | vs. Andreea Velcea | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Charlotte Roemer | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Haren - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.18 kvalifik. | vs. Anjana Suresh | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
27.08.18 2. kolo kval. | vs. Sem Wensveen | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 4-6, 3-4, - Kiara Petrovicka - skreč | detail zápasu | |
Trnava - antuka | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 7-66, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Federica Prati | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Margherita - antuka | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Maria Patrascu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Isolde De Jong | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Katyarina Paulenka | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Sem Wensveen - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.21 1. kolo | vs. Taylor Cataldi | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.05.21 kvalifik. | vs. Taylor Cataldi | 4-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Chiara Catini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Anna Ulyashchenko | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Giulia Sartori | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Julia Kimmelmann | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Nami Samavati | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.21 kvalifik. | vs. Giuliana Bestetti | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-75, 19-17 | detail zápasu | |
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 7-64, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Nadezda Khalturina | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 3-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Anna Klasen | 6-2, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Caitlyn Portela | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Melania Delai | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
12.11.19 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.11.19 2. kolo kval. | vs. Olha Romanyshyn | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Barbora Miklova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Irina Shchetinina | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu |