INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Xiaorong Dong vs. Katy Dunne - Vzájomné zápasy
14.04.14 | 1. kolo | Katy Dunne | Xiaorong Dong | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Sharm El | tvrdý |
Xiaorong Dong form & Katy Dunne form
Xiaorong Dong - posledné zápasy
Solo - tvrdý | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Deria Nur Haliza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Balikpapan - tvrdý | ||||
26.05.14 2. kolo | vs. Lin Zhu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.05.14 1. kolo | vs. Vita Mediana | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
19.05.14 2. kolo kval. | vs. Yuanyi Yu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.14 2. kolo | vs. Zhaoxuan Yang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.05.14 kvalifik. | vs. Shilin Xu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.05.14 1. kolo | vs. Yuka Higuchi | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
28.04.14 1. kolo | vs. Ludmila Vasilieva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.14 semifinále | vs. Nina Stojanovic | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
28.04.14 2. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-73, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.04.14 štvrťfinále | vs. Anna Morgina | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
21.04.14 1. kolo | vs. Alix Collombon | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
14.04.14 1. kolo | vs. Katy Dunne | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Shenzhen - tvrdý | ||||
24.03.14 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 0-3, - Xiaorong Dong - skreč | detail zápasu | |
24.03.14 1. kolo | vs. Chen Lu Wu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen - tvrdý | ||||
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.03.14 kvalifik. | vs. Rui Du | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Shenzhen - tvrdý | ||||
10.03.14 2. kolo | vs. Jiahui Chen | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.14 1. kolo | vs. Barbara Bonic | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.14 2. kolo kval. | vs. Jing Zhang | 3-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
10.03.14 štvrťfinále | vs. Kai-Lin Zhang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.14 kvalifik. | vs. Xin Ji | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.03.14 1. kolo | vs. Lisa Ponomar | 2-6, 2-4, - Xiaorong Dong - skreč | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
24.02.14 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
17.02.14 2. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.02.14 1. kolo | vs. Mila Popivoda | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
30.12.13 1. kolo kval. | vs. Yihong Li | 7-64, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.12.13 1. kolo | vs. Yuxuan Zhang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.13 kvalifik. | vs. Yu-Chieh Hsieh | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Sanya - tvrdý | ||||
09.09.13 2. kolo kval. | vs. Di Zhao | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Katy Dunne - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
09.02.24 semifinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - Katy Dunne - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu |