ZÁPAS
01.03.19 | 2. kolo | Katy Dunne | Marina Melnikova | 6-1, 3-1, - skreč | W25 Osaka | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Katy Dunne | Marina Melnikova | |
1. podanie % | 22/38 (58%) | 22/35 (63%) |
Vyhrané body z 1.podania | 15/22 (68%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/16 (69%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 19/35 (54%) | 12/38 (32%) |
Vyhrané body celkom | 45/73 (62%) | 28/73 (38%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esá | 0 | 1 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Katy Dunne | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Katy Dunne | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Katy Dunne | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Katy Dunne | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Katy Dunne | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Marina Melnikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Katy Dunne | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Marina Melnikova | |
0-0 | ||
3-1 |
3 | ||
- skreč |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Katy Dunne vs. Marina Melnikova - Vzájomné zápasy
15.12.23 | štvrťfinále | Katy Dunne | Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | W25 Sharm | tvrdý |
01.03.19 | 2. kolo | Katy Dunne | Marina Melnikova | 6-1, 3-1, Marina Melnikova - skreč | detail zápasu | W25 Osaka | tvrdý |
Katy Dunne form & Marina Melnikova form
Katy Dunne - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
09.02.24 semifinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Eden Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Marina Melnikova - posledné zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 4-6, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
25.02.24 kvalifik. | vs. Rebecca Sramkova | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Victoria Hu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Ximena Senties | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
09.02.24 štvrťfinále | vs. Sachia Vickery | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-78, 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
15.12.23 štvrťfinále | vs. Katy Dunne | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Valentini Grammatikopoulou | 6-4, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.23 štvrťfinále | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Danielle Willson | 2-6, 7-64, 1-10 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
15.09.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Zakharova | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Cadence Brace | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Oceane Dodin | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |