ZÁPAS
02.08.17 | 1. kolo | Katy Dunne | Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | Lexington | tvrdý |
ŠTATISTIKY
Katy Dunne | Eri Hozumi | |
1. podanie % | 41/62 (66%) | 36/60 (60%) |
Vyhrané body z 1.podania | 27/41 (66%) | 22/36 (61%) |
Vyhrané body z 2.podania | 11/21 (52%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 29/60 (48%) | 24/62 (39%) |
Vyhrané body celkom | 67/122 (55%) | 55/122 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 4 |
Esá | 2 | 0 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Katy Dunne vs. Eri Hozumi - Vzájomné zápasy
30.03.18 | štvrťfinále | Eri Hozumi | Katy Dunne | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Canberra | antuka |
14.02.18 | 2. kolo | Katy Dunne | Eri Hozumi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Perth | tvrdý |
02.08.17 | 1. kolo | Katy Dunne | Eri Hozumi | 6-2, 7-5 | detail zápasu | Lexington | tvrdý |
01.11.16 | 1. kolo | Eri Hozumi | Katy Dunne | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | Canberra | tvrdý |
26.09.16 | 1. kolo | Eri Hozumi | Katy Dunne | 6-0, 6-3 | detail zápasu | Brisbane | tvrdý |
18.03.16 | štvrťfinále | Eri Hozumi | Katy Dunne | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Canberra | antuka |
19.10.15 | 2. kolo | Eri Hozumi | Katy Dunne | 6-0, 6-1 | detail zápasu | Brisbane | tvrdý |
12.10.15 | 1. kolo | Eri Hozumi | Katy Dunne | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Toowoomba | tvrdý |
Katy Dunne form & Eri Hozumi form
Katy Dunne - posledné zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
29.03.24 štvrťfinále | vs. Viktoria Hruncakova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Mara Guth | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 7-68 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Alena Kovackova | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Mika Stojsavljevic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
09.02.24 semifinále | vs. Magali Kempen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 štvrťfinále | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 2. kolo | vs. Jana Fett | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Carson Branstine | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Eunhye Lee | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.23 štvrťfinále | vs. Marina Melnikova | 6-1, 7-64 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Fang An Lin | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Leonie Kung | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 6-1, 6-75, 7-66 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 7-63, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Eri Hozumi - posledné zápasy
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Alame | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Robin Anderson | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Melisa Ercan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
03.02.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Zara Brankovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - tráva | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 1-6 | detail zápasu |