Kathleen Kanev vs. Julia Oczachowska 30.09.2019

Kathleen Kanev vs. Julia Oczachowska 30.09.2019 - W15 Antalya - porovnanie

ZÁPAS

30.09.192. kolo kval.Kathleen Kanev Julia Oczachowska 6-4, 7-5 Turkey W15 Antalya tvrdý

ŠTATISTIKY

7-5

Kathleen Kanev
Nemecko
28.07.00, 19 rokov




868
3

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
02.09.00, 19 rokov




900
13

Julia Oczachowska
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Kathleen Kanev vs. Julia Oczachowska - Vzájomné zápasy

30.09.192. kolo kval.Kathleen KanevJulia Oczachowska6-4, 7-5 detail zápasuTurkey W15 Antalya tvrdý

Kathleen Kanev - posledné zápasy

France W15+H Amiens - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Anna Gabric3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
28.01.20
kvalifik.
vs. Valentina Ryser3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Marie Villet3-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Julita Saner6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
23.01.20
2. kolo kval.
vs. Sofia Milatova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
23.01.20
kvalifik.
vs. Ayumi Koshiishi4-6, 1-6 prehradetail zápasu
22.01.20
1. kolo kval.
vs. Eun Ji Lee6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
03.12.19
1. kolo
vs. Karolina Berankova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
28.11.19
2. kolo
vs. Caijsa Wilda Hennemann3-6, 6-3, 1-6 prehradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Magdalena Pantuckova4-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
26.11.19
kvalifik.
vs. Alena Fomina6-2, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
25.11.19
1. kolo kval.
vs. Kristyna Hrabalova4-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
31.10.19
2. kolo
vs. Elina Avanesyan5-7, 3-6 prehradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva6-1, 6-4 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Maria Lota Kaul6-0, 6-3 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Keira Blackbeard6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Norway W15 Oslo - tvrdý I.
25.10.19
semifinále
vs. Verena Meliss3-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.10.19
štvrťfinále
vs. Malene Helgo6-3, 6-2 výhradetail zápasu
23.10.19
2. kolo
vs. Aneta Laboutkova6-2, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Hedda Gurholt6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
04.10.19
štvrťfinále
vs. Martyna Kubka4-6, 3-6 prehradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Anna Kubareva6-4, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Sapfo Sakellaridi3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
01.10.19
kvalifik.
vs. Aysegul Mert6-4, 6-2 výhradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Julia Oczachowska6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
23.09.19
kvalifik.
vs. Ida Jarlskog6-74, 4-6 prehradetail zápasu
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Agnes Gustafsson6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Cindy Burger1-6, 6-76 prehradetail zápasu
Belgium W15 Wanfercee - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Constance Sibille2-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Linnea Malmqvist7-65, 7-5 výhradetail zápasu

Julia Oczachowska - posledné zápasy

Czech Republic W15 Jablonec - koberec
02.12.19
1. kolo kval.
vs. Petra Horakova (CZE)2-5, - Julia Oczachowska - skrečprehradetail zápasu
02.12.19
1. kolo kval.
vs. Petra Horakova2-5, - Julia Oczachowska - skrečprehradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
28.11.19
2. kolo
vs. Anastasia Kulikova3-6, 3-6 prehradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Jana Jablonovska7-63, 7-5 výhradetail zápasu
26.11.19
kvalifik.
vs. Maria Daniels Sierra6-1, 6-4 výhradetail zápasu
25.11.19
1. kolo kval.
vs. Ludmila Kareisova6-3, 5-7, 11-9 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
30.10.19
1. kolo
vs. Anita Husaric2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
22.10.19
1. kolo
vs. Gabriella Mujan4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Kathleen Kanev4-6, 5-7 prehradetail zápasu
29.09.19
1. kolo kval.
vs. Nilda Ikizoglu7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
28.09.19
semifinále
vs. Maria Timofeeva7-65, 1-6, 2-6 prehradetail zápasu
27.09.19
štvrťfinále
vs. Eliessa Vanlangendonck6-2, 7-63 výhradetail zápasu
26.09.19
1. kolo
vs. Sapfo Sakellaridi6-4, 6-3 výhradetail zápasu
26.09.19
2. kolo
vs. Nika Shytkouskaya6-3, 6-74, 6-4 výhradetail zápasu
23.09.19
kvalifik.
vs. Arabella Koller6-2, 7-5 výhradetail zápasu
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Anna Ozerova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Bucha - antuka
04.09.19
1. kolo
vs. Anastasia Vdovenco4-6, 3-6 prehradetail zápasu
Poland W60 Warsaw - antuka
05.08.19
1. kolo kval.
vs. Maryna Chernyshova3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Poland W25 Bytom - antuka
23.07.19
1. kolo
vs. Martina Caregaro2-6, 0-6 prehradetail zápasu
Poland W60+H Torun - antuka
03.06.19
1. kolo kval.
vs. Iva Primorac3-6, 5-7 prehradetail zápasu
Italy Solarino - koberec
12.12.18
2. kolo
vs. Julia Payola- Julia Oczachowska - nenastúpil(a/i) prehradetail zápasu
11.12.18
1. kolo
vs. Anna Popescu6-3, 3-6, 6-0 výhradetail zápasu
Italy Solarino - koberec
04.12.18
1. kolo
vs. Melisa Morales3-6, 6-1, 5-7 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
21.11.18
1. kolo
vs. Barbora Matusova3-6, 1-6 prehradetail zápasu
Egypt Sharm El - tvrdý
12.11.18
kvalifik.
vs. Jenny Duerst3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Brno - antuka
25.09.18
1. kolo
vs. Eleonora Molinaro2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Czech Republic Frydek Mistek - antuka
13.09.18
2. kolo
vs. Yuliya Lysa5-7, 2-6 prehradetail zápasu
11.09.18
1. kolo
vs. Sofia Milatova7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Czech Republic Ricany - antuka
28.08.18
1. kolo
vs. Pernilla Mendesova2-6, 1-6 prehradetail zápasu
Poland Warsaw - antuka
04.08.18
1. kolo kval.
vs. Daniella Medvedeva4-6, 2-6 prehradetail zápasu
<