ZÁPAS
21.10.18 | 1. kolo kval. | Kathleen Kanev | Julia Keranovic | 6-0, 6-0 | Stockholm | tvrdý I. |
ŠTATISTIKY
Kathleen Kanev | Julia Keranovic | |
1. podanie % | 19/34 (56%) | 22/34 (65%) |
Vyhrané body z 1.podania | 12/19 (63%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané body z 2.podania | 13/15 (87%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 25/34 (74%) | 9/34 (26%) |
Vyhrané body celkom | 50/68 (74%) | 18/68 (26%) |
Dvojchyby | 0 | 4 |
Esá |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Švédsko
23.01.98, 26 rokov
23.01.98, 26 rokov
Kathleen Kanev vs. Julia Keranovic - Vzájomné zápasy
21.10.18 | 1. kolo kval. | Kathleen Kanev | Julia Keranovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | Stockholm | tvrdý I. |
Kathleen Kanev form & Julia Keranovic form
Kathleen Kanev - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W75 Altenkirchen - koberec | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Diana Martynov | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-2, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Allura Zamarripa | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 6-2, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Adrienn Nagy | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Madison Sieg | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Laia Petretic | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Verena Meliss | 5-7, 0-3, - Kathleen Kanev - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu |
Julia Keranovic - posledné zápasy
W15 Gurugram - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Srinidhi Sridhar | 6-1, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
14.02.23 kvalifik. | vs. Arthi Muniyan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Sahira Singh | 7-5, 5-7, 11-13 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Sol Rabin | 6-74, 7-63, 5-10 | detail zápasu | |
27.11.22 2. kolo kval. | vs. Delfina Yanez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Mar - antuka | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Gabriela Pimentel | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Chiara Kamenska | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Patricia Grigoras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Garcia Miralles Rebeca | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Love-Star Alexis | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Norrkoping - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Anastasia Pettersson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Danderyd - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Fanny Norin | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Sonja Wedenski | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Inge Vijsma | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Zarovna | 6-70, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Astrid Wanja Brune Olsen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Varberg - antuka | ||||
09.05.22 1. kolo kval. | vs. Gabriella Danielsson | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Anet Angelika Koskel | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Tilda Hessleryd | 6-0, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-3, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Helsingborg - tvrdý I. | ||||
09.11.21 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 6-74 | detail zápasu |