Kathleen Kanev vs. Alena Fomina 26.11.2019

Kathleen Kanev vs. Alena Fomina 26.11.2019 - W15 Milovice - porovnanie

ZÁPAS

26.11.19kvalifik.Kathleen Kanev Alena Fomina 6-2, 3-6, 10-6 Czech Republic W15 Milovice tvrdý I.

ŠTATISTIKY

Kathleen KanevAlena Fomina
1. podanie %38/53 (72%)31/61 (51%)
Vyhrané body z 1.podania22/38 (58%)19/31 (61%)
Vyhrané body z 2.podania8/15 (53%)12/30 (40%)
Vyhrané break-bally4/6 (67%)3/3 (100%)
Vyhrané body z returnu30/61 (49%)23/53 (43%)
Vyhrané body celkom60/114 (53%)54/114 (47%)
Dvojchyby08
Esá21

ŠTATISTIKY

1
0-0Alena Fomina Alena Fomina podáva
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Kathleen Kanev Kathleen Kanev podáva1-0
0-0, 0-30
1-1Alena Fomina Alena Fomina podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Kathleen Kanev Kathleen Kanev podáva2-1
0-0, 15-0, 40-30
3-1Alena Fomina Alena Fomina podáva
0-0, 15-0
Kathleen Kanev Kathleen Kanev podáva5-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
Kathleen Kanev Kathleen Kanev podáva5-2
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15
6-2
2
0-0Alena Fomina Alena Fomina podáva
0-0, 0-15, 15-15, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A
Kathleen Kanev Kathleen Kanev podáva0-1
0-0
1-1Alena Fomina Alena Fomina podáva
Kathleen Kanev Kathleen Kanev podáva1-2
1-3Alena Fomina Alena Fomina podáva
Kathleen Kanev Kathleen Kanev podáva2-3
3-3Alena Fomina Alena Fomina podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40
Kathleen Kanev Kathleen Kanev podáva3-4
0-0, 15-0, 15-15
3-5Alena Fomina Alena Fomina podáva
0-0
3-6
3
10-6

Kathleen Kanev
Nemecko
28.07.00, 19 rokov




868
3

Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
05.07.89, 30 rokov




842
20
94 161 $
Alena Fomina
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Kathleen Kanev vs. Alena Fomina - Vzájomné zápasy

26.11.19kvalifik.Kathleen KanevAlena Fomina6-2, 3-6, 10-6 detail zápasuCzech Republic W15 Milovice tvrdý I.

Kathleen Kanev - posledné zápasy

France W15+H Amiens - antuka
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Anna Gabric3-6, 3-6 prehradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
28.01.20
kvalifik.
vs. Valentina Ryser3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.01.20
2. kolo kval.
vs. Marie Villet3-6, 6-4, 10-5 výhradetail zápasu
26.01.20
1. kolo kval.
vs. Julita Saner6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Spain W15 Manacor - tvrdý
23.01.20
kvalifik.
vs. Ayumi Koshiishi4-6, 1-6 prehradetail zápasu
23.01.20
2. kolo kval.
vs. Sofia Milatova6-2, 7-5 výhradetail zápasu
22.01.20
1. kolo kval.
vs. Eun Ji Lee6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Czech Republic W15 Jablonec - koberec
03.12.19
1. kolo
vs. Karolina Berankova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
28.11.19
2. kolo
vs. Caijsa Wilda Hennemann3-6, 6-3, 1-6 prehradetail zápasu
27.11.19
1. kolo
vs. Magdalena Pantuckova4-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
26.11.19
kvalifik.
vs. Alena Fomina6-2, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
25.11.19
1. kolo kval.
vs. Kristyna Hrabalova4-6, 6-1, 10-5 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
31.10.19
2. kolo
vs. Elina Avanesyan5-7, 3-6 prehradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Margarita Ignatjeva6-1, 6-4 výhradetail zápasu
29.10.19
kvalifik.
vs. Maria Lota Kaul6-0, 6-3 výhradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Keira Blackbeard6-0, 6-2 výhradetail zápasu
Norway W15 Oslo - tvrdý I.
25.10.19
semifinále
vs. Verena Meliss3-6, 2-6 prehradetail zápasu
24.10.19
štvrťfinále
vs. Malene Helgo6-3, 6-2 výhradetail zápasu
23.10.19
2. kolo
vs. Aneta Laboutkova6-2, 6-4 výhradetail zápasu
21.10.19
1. kolo
vs. Hedda Gurholt6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
04.10.19
štvrťfinále
vs. Martyna Kubka4-6, 3-6 prehradetail zápasu
03.10.19
2. kolo
vs. Anna Kubareva6-4, 1-6, 6-4 výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Sapfo Sakellaridi3-6, 6-3, 6-4 výhradetail zápasu
01.10.19
kvalifik.
vs. Aysegul Mert6-4, 6-2 výhradetail zápasu
30.09.19
2. kolo kval.
vs. Julia Oczachowska6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Turkey W15 Antalya - tvrdý
23.09.19
kvalifik.
vs. Ida Jarlskog6-74, 4-6 prehradetail zápasu
22.09.19
2. kolo kval.
vs. Agnes Gustafsson6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Czech Republic W25 Prague - antuka
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Cindy Burger1-6, 6-76 prehradetail zápasu
Belgium W15 Wanfercee - antuka
22.08.19
2. kolo
vs. Constance Sibille2-6, 3-6 prehradetail zápasu
21.08.19
1. kolo
vs. Linnea Malmqvist7-65, 7-5 výhradetail zápasu

Alena Fomina - posledné zápasy

Germany W15 Stuttgart - tvrdý I.
19.01.20
1. kolo kval.
vs. Yvette Schmucker6-2, 3-6, 13-15 prehradetail zápasu
Czech Republic W15 Milovice - tvrdý I.
26.11.19
kvalifik.
vs. Kathleen Kanev2-6, 6-3, 6-10 prehradetail zápasu
25.11.19
1. kolo kval.
vs. Klara Hajkova6-2, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
France W60 Nantes - tvrdý I.
29.10.19
kvalifik.
vs. Verena Meliss1-6, 0-6 prehradetail zápasu
28.10.19
1. kolo kval.
vs. Noelia Zeballos6-4, 3-6, 10-4 výhradetail zápasu
France W25+H Cherbourg - tvrdý I.
05.10.19
1. kolo kval.
vs. Loudmilla Bencheikh2-6, 3-6 prehradetail zápasu
Croatia W60+H Zagreb - antuka
03.09.19
1. kolo
vs. Anna Bondar6-3, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu
02.09.19
kvalifik.
vs. Agnes Bukta6-1, 7-5 výhradetail zápasu
01.09.19
1. kolo kval.
vs. Moni Potrc6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Russia W25+H Penza - tvrdý
27.08.19
kvalifik.
vs. Veronika Pepelyaeva6-4, 2-6, 6-10 prehradetail zápasu
Russia W15 Moscow - antuka
21.08.19
1. kolo
vs. Vlada Koval2-6, 7-68, 2-6 prehradetail zápasu
Germany W25 Stuttgart - antuka
01.07.19
1. kolo kval.
vs. Kristina Milenkovic6-74, 2-6 prehradetail zápasu
Germany W25 Essen - antuka
27.05.19
1. kolo kval.
vs. Lucie Wargnier6-4, 6-3 výhradetail zápasu
27.05.19
kvalifik.
vs. Elizabeth Halbauer0-6, 3-6 prehradetail zápasu
Slovakia W100 Trnava - antuka
13.05.19
1. kolo kval.
vs. Cindy Burger1-6, 2-6 prehradetail zápasu
Russia W25 Moscow - tvrdý I.
27.02.19
1. kolo
vs. Dejana Radanovic6-3, 3-6, 4-6 prehradetail zápasu
26.02.19
kvalifik.
vs. Eden Silva3-6, 6-4, 10-7 výhradetail zápasu
25.02.19
1. kolo kval.
vs. Ekaterina Yashina6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Russia W25 Kazan - tvrdý I.
21.01.19
1. kolo kval.
vs. Viktoria Kamenskaya1-6, 4-6 prehradetail zápasu
UAE Dubai - tvrdý
09.12.18
2. kolo kval.
vs. Reka-Luca Jani1-6, 0-6 prehradetail zápasu
08.12.18
1. kolo kval.
vs. Claudia Coppola3-6, 6-4, 3-1, Claudia Coppola - skrečvýhradetail zápasu
Luxembourg Petange - tvrdý I.
30.10.18
1. kolo
vs. Nina Stojanovic2-6, 4-6 prehradetail zápasu
28.10.18
kvalifik.
vs. Anastasia Pribylova2-6, 7-62, 6-4 výhradetail zápasu
27.10.18
1. kolo kval.
vs. Tatiana Silbereisen7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
20.10.18
semifinále
vs. Emma Raducanu2-6, 3-6 prehradetail zápasu
19.10.18
štvrťfinále
vs. Eliessa Vanlangendonck4-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
18.10.18
2. kolo
vs. Ulyana Ayzatulina2-6, 6-2, 6-3 výhradetail zápasu
17.10.18
1. kolo
vs. Laura Radakovic6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
10.10.18
1. kolo
vs. Georgia Andreea Craciun3-6, 6-3, 5-7 prehradetail zápasu
Turkey Antalya - tvrdý
05.10.18
štvrťfinále
vs. Melis Sezer7-5, 4-6, 2-6 prehradetail zápasu
<