JAR
16.05.02, 21 rokov
16.05.02, 21 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Megan Basson vs. Katharina Hering - Vzájomné zápasy
06.12.18 | 2. kolo | Katharina Hering | Megan Basson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Stellenbosch | tvrdý |
16.11.16 | 1. kolo | Katharina Hering | Megan Basson | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Stellenbosch | tvrdý |
Megan Basson form & Katharina Hering form
Megan Basson - posledné zápasy
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Aditi Sinha | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Pretoria - tvrdý | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Johannesburg - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Katharina Hering | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Annunciata De-Souza | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.11.18 1. kolo | vs. Gabriella Mujan | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
23.11.18 štvrťfinále | vs. Maya Tahan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.18 2. kolo | vs. Delien Kleinhans | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.18 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Katharina Hering | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
07.11.16 kvalifik. | vs. Evangeline Du Toit | 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Katharina Hering - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Massiva Boukirat | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Schena Benamar | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Dijon - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
08.09.23 štvrťfinále | vs. Eva Marie Voracek | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sarafina Olivia Hansen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Estella Jaeger | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Eindhoven - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Mathilde Lollia | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Darmstadt - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Milenkovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Stuttgart - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Pridankina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
30.06.23 štvrťfinále | vs. Chiara Scholl | 2-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Annelin Bakker | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Anastasiya Kuparev | 7-69, 6-2 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Klara Veldman | 4-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicol Benesova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norges - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Troisdorf - antuka | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Katharina Gerlach | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Florence Fohnen | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 6-3, 6-0 | detail zápasu |