ZÁPAS
12.05.14 | 1. kolo | Kateryna Baindl | Veronica Cepede Royg | 6-3, 7-62 | Saint Gaudens | antuka |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kateryna Baindl vs. Veronica Cepede Royg - Vzájomné zápasy
22.05.18 | 1. kolo | Veronica Cepede Royg | Kateryna Baindl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Nurnberg | antuka |
12.05.14 | 1. kolo | Kateryna Baindl | Veronica Cepede Royg | 6-3, 7-62 | detail zápasu | Saint Gaudens | antuka |
Kateryna Baindl form & Veronica Cepede Royg form
Kateryna Baindl - posledné zápasy
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Caroline Garcia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.23 kvalifik. | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Osaka - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Ashlyn Krueger | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
24.08.23 štvrťfinále | vs. Lucia Bronzetti | - | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Sophie Chang | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
Stanford - tvrdý | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yue Yuan | 6-4, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
04.08.23 štvrťfinále | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
02.08.23 2. kolo | vs. Jule Niemeier | 5-0, Jule Niemeier - skreč | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-4, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
23.07.23 finále | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
22.07.23 štvrťfinále | vs. Fanny Stollar | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
22.07.23 semifinále | vs. Claire Liu | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 6-3, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Bad Homburg - tráva | ||||
26.06.23 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.23 kvalifik. | vs. Katie Volynets | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Makarska - antuka | ||||
09.06.23 štvrťfinále | vs. Rebecca Sramkova | 6-78, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Kristina Mladenovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Olga Danilovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Veronica Cepede Royg - posledné zápasy
London - tráva | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Su Jeong Jang | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
18.05.22 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Tikhonova | 7-5, 4-6, 7-67 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.22 1. kolo kval. | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Bendigo - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Brasilia - antuka | ||||
27.11.21 semifinále | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.11.21 štvrťfinále | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
17.11.21 2. kolo | vs. Diane Parry | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.21 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W60+H Santiago - antuka | ||||
13.11.21 finále | vs. Anna Bondar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.11.21 semifinále | vs. Diane Parry | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
11.11.21 štvrťfinále | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.21 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.21 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Argentina - antuka | ||||
02.11.21 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
21.09.21 1. kolo | vs. Iryna Shymanovich | 3-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
W80 Valencia - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Martina Trevisan | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Gabriela Ruse | 2-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Tokyo - tvrdý | ||||
25.07.21 1. kolo | vs. Qiang Wang | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Vitoria - tvrdý | ||||
16.07.21 štvrťfinále | vs. Rebeka Masarova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.07.21 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
14.07.21 1. kolo | vs. Olivia Gadecki | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.21 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 6-3, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Stare - antuka | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Linda Noskova | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
26.05.21 2. kolo kval. | vs. Anna-Lena Friedsam | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Indy De Vroome | 6-0, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
06.05.21 2. kolo | vs. Madison Brengle | 5-7, 2-6 | detail zápasu |