Kateryna Diatlova vs. Noel Saidenova 10.03.2020

Kateryna Diatlova vs. Noel Saidenova 10.03.2020 - W15 Heraklion - porovnanie

ZÁPAS

10.03.20kvalifik.Kateryna Diatlova Noel Saidenova 4-2, - skreč Greece W15 Heraklion antuka

ŠTATISTIKY

- skreč

Kateryna Diatlova
Ukrajina
16.07.01, 19 rokov







Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
06.02.02, 18 rokov







Noel Saidenova
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča

Kateryna Diatlova vs. Noel Saidenova - Vzájomné zápasy

10.03.20kvalifik.Kateryna DiatlovaNoel Saidenova4-2, Noel Saidenova - skrečdetail zápasuGreece W15 Heraklion antuka

Kateryna Diatlova - posledné zápasy

Greece W15 Heraklion - antuka
11.03.20
1. kolo
vs. Elina Avanesyan3-6, 3-6 prehradetail zápasu
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Lara Panfilov6-4, 6-1 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Noel Saidenova4-2, Noel Saidenova - skrečvýhradetail zápasu
08.03.20
1. kolo kval.
vs. Sofiia Likhacheva6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Chornomorsk - antuka
01.10.19
1. kolo
vs. Evgeniya Levashova2-6, 4-6 prehradetail zápasu
30.09.19
kvalifik.
vs. Olga Terletska6-1, 6-4 výhradetail zápasu
29.09.19
2. kolo kval.
vs. Anna Laura Hinka3-6, 7-62, 10-7 výhradetail zápasu
Ukraine W15 Bucha - antuka
06.09.19
štvrťfinále
vs. Vladlena Bokova6-74, 1-6 prehradetail zápasu
05.09.19
2. kolo
vs. Mariia Bergen6-3, 6-3 výhradetail zápasu
04.09.19
1. kolo
vs. Sofia Dmitrieva6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Ukraine Chornomorsk - antuka
02.10.18
1. kolo
vs. Lyubov Kostenko2-6, 4-6 prehradetail zápasu
02.10.18
kvalifik.
vs. Olga Terletska7-5, 6-1 výhradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Anna Syrova6-0, 7-5 výhradetail zápasu
Ukraine Chornomorsk - antuka
24.09.18
2. kolo kval.
vs. Yulia Zhytelna6-75, 2-6 prehradetail zápasu
Ukraine Kiev - antuka
25.09.17
2. kolo kval.
vs. Kateryna Lymar4-6, 4-6 prehradetail zápasu
Ukraine Bucha - antuka
18.09.17
2. kolo kval.
vs. Oleksandra Balaba6-3, 3-6, 2-6 prehradetail zápasu
Ukraine Bucha - antuka
12.09.16
1. kolo kval.
vs. Taisia Polyarush2-6, 4-6 prehradetail zápasu

Noel Saidenova - posledné zápasy

Egypt W15 Sharm - tvrdý
28.10.20
1. kolo
vs. Helene Scholsen3-6, 4-6 prehradetail zápasu
27.10.20
kvalifik.
vs. Viktoriya Kanapatskaya6-3, 6-1 výhradetail zápasu
26.10.20
1. kolo kval.
vs. Laure Line Glaude6-1, 6-4 výhradetail zápasu
26.10.20
2. kolo kval.
vs. Anastasia Zolotareva6-3, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
23.10.20
štvrťfinále
vs. Helene Scholsen0-6, 2-6 prehradetail zápasu
22.10.20
2. kolo
vs. Chanel Simmonds6-3, 6-2 výhradetail zápasu
21.10.20
1. kolo
vs. Anna Morgina6-3, 6-1 výhradetail zápasu
20.10.20
kvalifik.
vs. Anastasia Zolotareva6-1, 0-6, 10-8 výhradetail zápasu
19.10.20
2. kolo kval.
vs. Maelys Bougrat6-3, 6-3 výhradetail zápasu
18.10.20
1. kolo kval.
vs. Maria Bianca Andrei6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
15.10.20
2. kolo
vs. Anna Morgina2-6, 6-75 prehradetail zápasu
14.10.20
1. kolo
vs. Dalia Sherif6-3, 6-1 výhradetail zápasu
13.10.20
kvalifik.
vs. Jessie Aney6-3, 6-2 výhradetail zápasu
12.10.20
2. kolo kval.
vs. Veronika Pepelyaeva6-3, 6-2 výhradetail zápasu
12.10.20
1. kolo kval.
vs. Yelizaveta Karlova7-5, 7-65 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
06.10.20
1. kolo
vs. Yekaterina Dmitrichenko5-7, 6-3, 5-7 prehradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
10.03.20
2. kolo kval.
vs. Zaneta Malinovic (SRB)6-0, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
10.03.20
kvalifik.
vs. Kateryna Diatlova2-4, - Noel Saidenova - skrečprehradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
06.03.20
štvrťfinále
vs. Chantal Skamlova0-6, 7-5, 0-6 prehradetail zápasu
05.03.20
2. kolo
vs. Julia Stamatova6-1, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Federica Arcidiacono6-2, 6-0 výhradetail zápasu
03.03.20
kvalifik.
vs. Karola Patricia Bejenaru4-6, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
02.03.20
2. kolo kval.
vs. Alina Mukhortova4-6, 7-5, 10-3 výhradetail zápasu
01.03.20
1. kolo kval.
vs. Sofia Rocchetti6-0, 6-4 výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Bojana Klincov6-4, 4-6, 4-6 prehradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Olga Terletska6-1, 6-1 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Arina Petrova6-1, 6-3 výhradetail zápasu
Sweden W15 Stockholm - tvrdý I.
01.11.19
štvrťfinále
vs. Fanny Ostlund3-6, 6-3, 3-6 prehradetail zápasu
31.10.19
2. kolo
vs. Olivia Malm6-2, 6-2 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Angelina Zhuravleva6-2, 2-0, Angelina Zhuravleva - skrečvýhradetail zápasu
<