INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Katerina Kramperova vs. Diana Sumova - Vzájomné zápasy
25.07.16 | 1. kolo kval. | Katerina Kramperova | Diana Sumova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Prague | antuka |
06.08.12 | 2. kolo | Katerina Kramperova | Diana Sumova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Piestany | antuka |
Katerina Kramperova form & Diana Sumova form
Katerina Kramperova - posledné zápasy
Chiasso - antuka | ||||
17.04.17 2. kolo kval. | vs. Chiara Grimm | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Maria Aurelia Scotti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampa - antuka | ||||
16.03.17 2. kolo | vs. Mari Osaka | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.17 1. kolo | vs. Elizaveta Ianchuk | 2-2, Elizaveta Ianchuk - skreč | detail zápasu | |
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Rosalyn Small | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.17 kvalifik. | vs. Alexa Guarachi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Carla Touly | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
06.03.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Flores | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Yao Chen | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Rancho Santa - tvrdý | ||||
20.02.17 1. kolo kval. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
20.02.17 2. kolo kval. | vs. Tereza Mihalikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Nicole Frenkel | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Gebriela Mihaylova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Sozopol - tvrdý | ||||
30.09.16 štvrťfinále | vs. Oana Gavrila | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.16 2. kolo | vs. Huliya Esen | 6-75, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
27.09.16 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
14.09.16 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.16 kvalifik. | vs. Linda Prenkovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sofia - antuka | ||||
07.09.16 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.16 kvalifik. | vs. Giulia Gatto-Monticone | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Mihaela Kaftanova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Mamaia - antuka | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Diana Antonia Iordache | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Desirae Krawczyk | Desirae Krawczyk - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
29.08.16 kvalifik. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Plzen - antuka | ||||
01.08.16 kvalifik. | vs. Corinna Dentoni | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Karolina Cechova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Quirine Lemoine | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu |
Diana Sumova - posledné zápasy
W25 Brno - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Julyette Steur | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Zuzana Bohatova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 3-6, 6-3, Giorgie Jones - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Melis Sezer | 2-6, 3-5, - Diana Sumova - skreč | detail zápasu | |
W25+H Bad - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 0-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
27.04.19 1. kolo kval. | vs. Aliona Bolsova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
30.09.18 finále | vs. Nefisa Berberovic | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 semifinále | vs. Barbora Miklova | 7-62, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.18 štvrťfinále | vs. Monika Svobodova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.09.18 2. kolo | vs. Kristyna Hrabalova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.18 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
31.08.18 štvrťfinále | vs. Katerina Vankova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.18 2. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 2-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Rotterdam - antuka | ||||
24.08.18 2. kolo | vs. Yana Morderger | 2-6, 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
24.08.18 štvrťfinále | vs. Merel Hoedt | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oldenzaal - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Arianne Hartono | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
07.08.18 kvalifik. | vs. Joana Eidukonyte | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Karolina Szmit | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
23.07.18 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Olomouc - antuka | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Tomanova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Anastasia Kharitonova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Jennifer Wacker | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu |