USA
13.09.93, 30 rokov
13.09.93, 30 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Poľsko
25.12.97, 26 rokov
25.12.97, 26 rokov
Akiko Okuda vs. Katarzyna Wysoczanska - Vzájomné zápasy
28.08.17 | kvalifik. | Katarzyna Wysoczanska | Akiko Okuda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Mragowo | antuka |
Akiko Okuda form & Katarzyna Wysoczanska form
Akiko Okuda - posledné zápasy
Pelham - antuka | ||||
09.04.18 2. kolo kval. | vs. Ellie Douglas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Mary Closs | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Lauren Marker | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
15.03.18 2. kolo | vs. Stephanie Petit | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.18 1. kolo | vs. Rebeca Pereira | 6-1, 7-61 | detail zápasu | |
13.03.18 kvalifik. | vs. Anfisa Danilchenko | 6-2, 2-0, Anfisa Danilchenko - skreč | detail zápasu | |
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Erika Wichin Cheng | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Virginia Bosch | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
05.03.18 kvalifik. | vs. Carla Lucero | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Daniela Junqueira Benedini | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Althea Hudson | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.02.18 1. kolo kval. | vs. Camila Giangreco Campiz | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Curitiba - antuka | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
15.01.18 1. kolo | vs. Kamilla Kokeladze | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Fort De - tvrdý | ||||
08.01.18 1. kolo | vs. Alana Smith | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Izabela Gabriela Novac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.17 1. kolo | vs. Sara Lanca | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Beni Mellal - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Lou Brouleau | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Lamyae Dad | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Olga Esteve Mendez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
24.10.17 1. kolo | vs. Sophia Intert | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.17 kvalifik. | vs. Gaia Squarcialupi | 3-6, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
16.10.17 kvalifik. | vs. Csilla Fodor | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Colombo - antuka | ||||
12.10.17 1. kolo | vs. Yexin Ma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.17 kvalifik. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Csilla Fodor | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
14.09.17 2. kolo | vs. Emma Lene | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.17 1. kolo | vs. Agnes Ornella Biba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Cairo - antuka | ||||
07.09.17 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu |
Katarzyna Wysoczanska - posledné zápasy
W25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Laura Svatikova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
23.08.20 1. kolo | vs. Zuzanna Szczepanska | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
01.08.20 1. kolo | vs. Paula Kania | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.20 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Magdalena Hedrzak | 3-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.20 1. kolo | vs. Julia Oczachowska | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.07.20 1. kolo | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.07.20 1. kolo | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
06.07.20 1. kolo | vs. Laura Duhl | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Grodzisk - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Bytom - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Karolina Bartusek | 7-5, 6-712, 10-8 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
06.12.18 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.12.18 1. kolo | vs. Natalie Proese | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.18 kvalifik. | vs. Natalie Augustinova | 2-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Lucie Petruzelova | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
Milovice - tvrdý I. | ||||
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Marketa Petruzelova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Budapest - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Elaine Genovese | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Anica Stabel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Zawada - koberec | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brno - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Klara Hajkova | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
30.08.17 2. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
29.08.17 1. kolo | vs. Julia Przybylska | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Julia Piatek | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.17 kvalifik. | vs. Akiko Okuda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Mragowo - antuka | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Marianna Zakarlyuk | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Andreina Pino | 6-3, 6-3 | detail zápasu |