ZÁPAS
15.08.16 | 2. kolo kval. | Katarzyna Pitak | Dagmar Zdrubecka | 6-75, 7-65, - skreč | Slovenska Lupca | antuka |
ŠTATISTIKY
Veľká Británia
25.09.98, 25 rokov
14 305 $
25.09.98, 25 rokov
14 305 $
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
11.11.00, 23 rokov
11.11.00, 23 rokov
Katarzyna Pitak vs. Dagmar Zdrubecka - Vzájomné zápasy
15.08.16 | 2. kolo kval. | Katarzyna Pitak | Dagmar Zdrubecka | 6-75, 7-65, Dagmar Zdrubecka - skreč | detail zápasu | Slovenska Lupca | antuka |
Katarzyna Pitak form & Dagmar Zdrubecka form
Katarzyna Pitak - posledné zápasy
W25 Prerov - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Glasgow - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Ana Bianca Mihaila | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Melanie Klaffner | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Victoria Kalaitzis | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
16.09.19 kvalifik. | vs. Joanna Garland | 5-7, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Esther Adeshina | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.08.19 1. kolo | vs. Melisa Morales | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Amber Washington | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Danielle Andrea Thompson | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Natasha Fourouclas | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Woking - tvrdý | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Freya Christie | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Iman Garshong | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Vitoria - tvrdý | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Karen Marthiens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Baja - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Manchester - tráva | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
08.04.19 kvalifik. | vs. Maria Gutierrez Carrasco | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Bolton - tvrdý I. | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Helene Scholsen | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
31.01.19 2. kolo | vs. Simona Waltert | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.19 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
23.01.19 1. kolo | vs. Melanie Klaffner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Petit - tvrdý | ||||
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Nadja Gilchrist | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Dagmar Zdrubecka - posledné zápasy
W15 Naples - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo kval. | vs. Steffi Carruthers | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
24.09.18 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Koksijde - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Biella - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Maria Procacci | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
28.05.18 1. kolo kval. | vs. Kana Daniel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Sophie Abrams | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
22.05.18 2. kolo kval. | vs. Salome Devidze | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Hilton Head - antuka | ||||
02.10.17 2. kolo kval. | vs. Kerrie Cartwright | 6-71, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Gail Falkenberg | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Emma Allen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.17 kvalifik. | vs. Allie Gretkowski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Coleman | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Prague - antuka | ||||
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hlavacova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Veronika Bencova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.17 kvalifik. | vs. Lena Ruppert | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Badenweiler - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.09.17 kvalifik. | vs. Lisa Kung | def. | detail zápasu | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Dominique Meyer | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Schoonhoven - antuka | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Laura Rijkers | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
Vienna - antuka | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Aschaffenburg - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Knokke - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Odile Maesfranckx | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Melanie Vlak | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Brandy Mina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
De Haan - antuka | ||||
26.06.17 kvalifik. | vs. Patricia Boentgen | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Mathilde Dury | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Kaltenkirchen - antuka | ||||
19.06.17 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Naples - antuka | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Khume Herring | 6-0, 6-2 | detail zápasu |