ZÁPAS
21.06.10 | 1. kolo | Karolina Sprem | Bethanie Mattek-Sands | 6-3, 6-4 | London | tráva |
ŠTATISTIKY
Karolina Sprem | Bethanie Mattek-Sands | |
1. podanie % | 26/53 (49%) | 45/78 (58%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/26 (81%) | 29/45 (64%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/27 (44%) | 10/33 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 39/80 (49%) | 20/55 (36%) |
Vyhrané body celkom | 72/133 (54%) | 59/133 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esá | 3 | 1 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Karolina Sprem vs. Bethanie Mattek-Sands - Vzájomné zápasy
21.06.10 | 1. kolo | Karolina Sprem | Bethanie Mattek-Sands | 6-3, 6-4 | detail zápasu | London | tráva |
07.04.07 | 1. kolo kval. | Karolina Sprem | Bethanie Mattek-Sands | 7-62, 6-2 | detail zápasu | Charleston | antuka |
Karolina Sprem form & Bethanie Mattek-Sands form
Karolina Sprem - posledné zápasy
Dubrovnik - antuka | ||||
14.10.13 1. kolo | vs. Deborah Kerfs | 7-62, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
23.04.11 1. kolo kval. | vs. Heather Watson | 6-1, 3-6, 0-3, - Karolina Sprem - skreč | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
17.01.11 1. kolo | vs. Chanelle Scheepers | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sydney - tvrdý | ||||
08.01.11 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
07.01.11 1. kolo kval. | vs. Christina Mchale | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Brisbane - tvrdý | ||||
02.01.11 2. kolo kval. | vs. Anna Tatishvili | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
31.12.10 1. kolo kval. | vs. Misaki Doi | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.10 štvrťfinále | vs. Regina Kulikova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.10 semifinále | vs. Pauline Parmentier | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.10 1. kolo | vs. Lucie Safarova | 7-66, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.10 2. kolo | vs. Simona Halep | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Saint Raphael - tvrdý I. | ||||
18.10.10 štvrťfinále | vs. Urszula Radwanska | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.10 2. kolo | vs. Estrella Cabeza-Candela | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.10 1. kolo | vs. Ani Mijacika | 2-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Torhout - tvrdý I. | ||||
11.10.10 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-4, 7-611 | detail zápasu | |
11.10.10 2. kolo | vs. Ksenia Pervak | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.10.10 štvrťfinále | vs. Andrea Hlavackova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.10 1. kolo | vs. Beatrice Capra | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Haven - tvrdý | ||||
20.08.10 1. kolo kval. | vs. Ksenia Pervak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
15.08.10 kvalifik. | vs. Heidi El Tabakh | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.10 2. kolo kval. | vs. Arantxa Parra-Santonja | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.08.10 1. kolo kval. | vs. Olga Savchuk | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
07.08.10 1. kolo kval. | vs. Lucie Hradecka | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Palermo - antuka | ||||
13.07.10 1. kolo | vs. Romina Oprandi | 1-5, - Karolina Sprem - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
07.07.10 2. kolo | vs. Lucie Safarova | 6-2, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
05.07.10 1. kolo | vs. Maria-Elena Camerin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
23.06.10 2. kolo | vs. Kim Clijsters | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.06.10 1. kolo | vs. Bethanie Mattek-Sands | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
15.06.10 1. kolo | vs. Nadezda Petrova | 6-2, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
14.06.10 kvalifik. | vs. Jarmila Wolfe | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu |
Bethanie Mattek-Sands - posledné zápasy
Auckland - tvrdý | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-2, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.02.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksandra Sasnovich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
31.01.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
07.11.22 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.22 kvalifik. | vs. Xiaodi You | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Lauren Davis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
26.09.21 kvalifik. | vs. Magdalena Frech | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Alycia Parks | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Cleveland - tvrdý | ||||
25.08.21 2. kolo | vs. Shuai Zhang | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Stuttgart - antuka | ||||
17.04.21 1. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
23.03.21 kvalifik. | vs. Nina Stojanovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
06.03.21 1. kolo kval. | vs. Irina-Camelia Begu | 6-77, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
01.03.21 kvalifik. | vs. Anna Blinkova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.21 2. kolo kval. | vs. Yaroslava Shvedova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.21 1. kolo kval. | vs. Patricia Maria Tig | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
05.02.21 2. kolo | vs. Anett Kontaveit | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.20 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Lara Arruabarrena | 2-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
Ostrava - tvrdý I. | ||||
17.10.20 1. kolo kval. | vs. Daria Kasatkina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lexington - tvrdý | ||||
11.08.20 1. kolo | vs. Olga Govortsova | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
10.08.20 kvalifik. | vs. Robin Anderson | 6-3, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
09.08.20 1. kolo kval. | vs. Varvara Lepchenko | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
28.06.20 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Monica Puig | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Veronika Kudermetova | 4-6, 2-6 | detail zápasu |