Česká republika
21.03.92, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Taipei (CHN)
08.01.85, 39 rokov
169 cm
66 kg
2003
Hrá pravou rukou
Česká republika
21.03.92, 32 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Čína
08.08.88, 35 rokov
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova vs. Chin-Wei Chan/Yifan Xu - Vzájomné zápasy
11.09.14 | štvrťfinále | Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova | Chin-Wei Chan/Yifan Xu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Hong Kong | tvrdý |
Karolina Pliskova form & Chin-Wei Chan form
Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova - posledné zápasy
Paris - antuka |
08.06.21 štvrťfinále | vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
05.06.21 3. kolo | vs. Monica Niculescu/Jelena Ostapenko | 7-5, 1-6, 6-4 | | detail zápasu |
04.06.21 2. kolo | vs. Yifan Xu/Shuai Zhang | 6-76, 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
02.06.21 1. kolo | vs. Aleksandra Krunic/Martina Trevisan | 6-0, 6-1 | | detail zápasu |
Dubai - tvrdý |
10.03.21 2. kolo | vs. Timea Babos/Veronika Kudermetova | 2-6, 4-6 | | detail zápasu |
07.03.21 1. kolo | vs. Elena Rybakina/Yaroslava Shvedova | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
Dubai - tvrdý |
19.02.20 2. kolo | vs. Hayley Carter/Luisa Stefani | 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
18.02.20 1. kolo | vs. Shuko Aoyama/Ena Shibahara | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
Beijing - tvrdý |
05.10.19 semifinále | vs. Jelena Ostapenko/Dayana Yastremska | 6-4, 4-6, 6-10 | | detail zápasu |
02.10.19 štvrťfinále | vs. Gabriela Dabrowski/Yifan Xu | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
30.09.19 2. kolo | vs. Samantha Stosur/Shuai Zhang | 6-1, 7-5 | | detail zápasu |
29.09.19 1. kolo | vs. Lyudmyla Kichenok/Desirae Krawczyk | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
Seoul - tvrdý |
21.09.19 semifinále | vs. Lara Arruabarrena/Tatjana Maria | - | | detail zápasu |
19.09.19 štvrťfinále | vs. Irina-Camelia Begu/Margarita Betova | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
17.09.19 1. kolo | vs. Valeria Savinykh/Eden Silva | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
Cincinnati - tvrdý |
16.08.19 semifinále | vs. Lucie Hradecka/Andreja Klepac | 6-77, 5-7 | | detail zápasu |
15.08.19 štvrťfinále | vs. Barbora Krejcikova/Katerina Siniakova | 7-5, 2-6, 10-6 | | detail zápasu |
14.08.19 2. kolo | vs. Nicole Melichar/Kveta Peschke | 6-3, 7-67 | | detail zápasu |
12.08.19 1. kolo | vs. Nadiya Kichenok/Abigail Spears | 7-5, 6-3 | | detail zápasu |
New Haven - tvrdý |
24.08.18 semifinále | vs. Su-Wei Hsieh/Laura Siegemund | - | | detail zápasu |
22.08.18 štvrťfinále | vs. Nadiya Kichenok/Anastasia Rodionova | 6-4, 5-7, 10-5 | | detail zápasu |
21.08.18 1. kolo | vs. Kirsten Flipkens/Alison Van Uytvanck | 6-74, 6-4, 10-6 | | detail zápasu |
Indian Wells - tvrdý |
08.03.18 1. kolo | vs. Monica Niculescu/Andrea Hlavackova | 2-6, 6-2, 4-10 | | detail zápasu |
Nottingham - tráva |
11.06.16 semifinále | vs. Andrea Hlavackova/Shuai Peng | - | | detail zápasu |
09.06.16 štvrťfinále | vs. Xinyun Han/Yafan Wang | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
07.06.16 1. kolo | vs. Freya Christie/Laura Robson | 6-72, 6-4, 12-10 | | detail zápasu |
London - tráva |
01.07.15 1. kolo | vs. Monica Niculescu/Olga Savchuk | 6-2, 4-6, 4-6 | | detail zápasu |
Paris - antuka |
29.05.15 2. kolo | vs. Janette Husarova/Paula Kania | 2-6, 1-6 | | detail zápasu |
28.05.15 1. kolo | vs. Jarmila Wolfe/Ajla Tomljanovic | 6-3, 7-65 | | detail zápasu |
Linz - tvrdý I. |
07.10.14 1. kolo | vs. Annika Beck/Caroline Garcia | 6-72, 2-6 | | detail zápasu |
Chin-Wei Chan/Yifan Xu - posledné zápasy
Nottingham - tráva |
14.06.15 semifinále | vs. Raquel Atawo/Abigail Spears | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
11.06.15 štvrťfinále | vs. Cara Black/Lisa Raymond | 6-2, 6-4 | | detail zápasu |
09.06.15 1. kolo | vs. Janette Husarova/Paula Kania | 6-4, 3-6, 10-5 | | detail zápasu |
Quanzhou - tvrdý |
23.03.15 štvrťfinále | vs. Jiahui Chen/Ai Wen Zhu | 7-5, 6-2 | | detail zápasu |
23.03.15 1. kolo | vs. Dalila Jakupovic/Ankita Raina | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
23.03.15 semifinále | vs. Hiroko Kuwata/Junri Namigata | 6-4, 5-7, 7-10 | | detail zápasu |
Pattaya City - tvrdý |
14.02.15 semifinále | vs. Shuko Aoyama/Tamarine Tanasugarn | 6-3, 5-7, 7-10 | | detail zápasu |
12.02.15 štvrťfinále | vs. Anastasia Rodionova/Vera Zvonareva | Anastasia Rodionova/Vera Zvonareva - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
10.02.15 1. kolo | vs. Kai-Chen Chang/Mandy Minella | 5-7, 6-1, 10-6 | | detail zápasu |
Tianjin - tvrdý |
10.10.14 semifinále | vs. Alla Kudryavtseva/Anastasia Rodionova | 4-6, 6-4, 9-11 | | detail zápasu |
09.10.14 štvrťfinále | vs. Lyudmyla Kichenok/Nadiya Kichenok | 3-6, 7-62, 10-5 | | detail zápasu |
07.10.14 1. kolo | vs. Belinda Bencic/Romina Oprandi | Belinda Bencic/Romina Oprandi - nenastúpil(a/i) | | detail zápasu |
Hong Kong - tvrdý |
11.09.14 štvrťfinále | vs. Karolina Pliskova/Kristyna Pliskova | 1-6, 3-6 | | detail zápasu |
09.09.14 1. kolo | vs. Shuko Aoyama/Raluca Olaru | 3-6, 6-3, 10-8 | | detail zápasu |
Nanchang - tvrdý |
27.07.14 finále | vs. Chia-Jung Chuang/Junri Namigata | 6-74, 3-6 | | detail zápasu |
26.07.14 semifinále | vs. Monique Adamczak/Saisai Zheng | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
25.07.14 štvrťfinále | vs. Chen Liang/Lin Zhu | 4-6, 6-1, 10-0 | | detail zápasu |
23.07.14 1. kolo | vs. Xuliu Sun/Wushuang Zheng | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
Xi'An - tvrdý |
23.06.14 štvrťfinále | vs. Nao Hibino/Riko Sawayanagi | 6-71, 6-3, 4-10 | | detail zápasu |
23.06.14 1. kolo | vs. Na-Lae Han/Mi Yoo | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
London - tráva |
23.06.14 kvalifik. | vs. Pauline Parmentier/Laura Thorpe | 4-6, 2-6 | | detail zápasu |
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Lara Arruabarrena/Alexandra Dulgheru | 5-7, 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
Kuala Lumpur - tvrdý |
16.04.14 1. kolo | vs. Erika Sema/Yurika Sema | 6-3, 5-7, 10-8 | | detail zápasu |
16.04.14 štvrťfinále | vs. Jarmila Wolfe/Su-Wei Hsieh | 3-6, 3-6 | | detail zápasu |
Quanzhou - tvrdý |
03.03.14 1. kolo | vs. Junri Namigata/Mari Tanaka | 6-2, 6-1 | | detail zápasu |
03.03.14 štvrťfinále | vs. Kamila Kerimbayeva/Sabina Sharipova | 6-3, 6-2 | | detail zápasu |
03.03.14 semifinále | vs. Ran Tian/Yafan Wang | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
03.03.14 finále | vs. Ziyue Sun/Shilin Xu | 7-64, 6-1 | | detail zápasu |
Pattaya City - tvrdý |
29.01.14 1. kolo | vs. Olga Savchuk/Tamarine Tanasugarn | 6-75, 5-7 | | detail zápasu |
Hobart - tvrdý |
05.01.14 1. kolo | vs. Aleksandrina Naydenova/Teliana Pereira | 7-68, 2-6, 8-10 | | detail zápasu |