INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Karolina Berankova vs. Sara Lanca - Vzájomné zápasy
18.06.19 | kvalifik. | Karolina Berankova | Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | W25+H Figueira | tvrdý |
Karolina Berankova form & Sara Lanca form
Karolina Berankova - posledné zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
03.08.19 semifinále | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.08.19 semifinále | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.19 štvrťfinále | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.19 štvrťfinále | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
18.07.19 štvrťfinále | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Sara Lanca - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.03.24 kvalifik. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 štvrťfinále | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu |