ZÁPAS
30.08.16 | 1. kolo | Karolina Berankova | Dia Evtimova | 7-64, 7-67 | Prague | antuka |
ŠTATISTIKY
Karolina Berankova | Dia Evtimova | |
1. podanie % | 61/92 (66%) | 37/77 (48%) |
Vyhrané body z 1.podania | 35/61 (57%) | 23/37 (62%) |
Vyhrané body z 2.podania | 14/31 (45%) | 18/40 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z returnu | 36/77 (47%) | 43/92 (47%) |
Vyhrané body celkom | 85/169 (50%) | 84/169 (50%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esá | 2 | 2 |
ŠTATISTIKY
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Karolina Berankova vs. Dia Evtimova - Vzájomné zápasy
30.08.16 | 1. kolo | Karolina Berankova | Dia Evtimova | 7-64, 7-67 | detail zápasu | Prague | antuka |
Karolina Berankova form & Dia Evtimova form
Karolina Berankova - posledné zápasy
W25 Altenkirchen - koberec | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Eva Lys | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Mina Hodzic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Trnava - tvrdý I. | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Dea Herdzelas | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Stuttgart - tvrdý I. | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Tena Lukas | 3-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Jablonec - koberec | ||||
06.12.19 štvrťfinále | vs. Miriam Kolodziejova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Kathleen Kanev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Milovice - tvrdý I. | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Veronika Pepelyaeva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Maria Masini | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
05.11.19 1. kolo | vs. Destinee Martins | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Prague - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.19 kvalifik. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Chiswick - tvrdý | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Samantha Murray | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Dublin - koberec | ||||
03.08.19 semifinále | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.08.19 semifinále | vs. Georgia Drummy | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
02.08.19 štvrťfinále | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
02.08.19 štvrťfinále | vs. Ida Jarlskog | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Juliana Carton | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
30.07.19 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Don - koberec | ||||
18.07.19 štvrťfinále | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
17.07.19 2. kolo | vs. Marina Benito | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.19 1. kolo | vs. Ghizlane El Amrani Tchaha | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ipek Soylu | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.06.19 kvalifik. | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Dia Evtimova - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Iva Ivanova | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Wesley - antuka | ||||
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Jada Robinson | 6-4, 2-6, 1-10 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
15.01.24 1. kolo kval. | vs. Tiphanie Lemaitre | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Adriana Reami | 7-5, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Koharu Niimi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Vladislava Andreevskaya | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 0-6, 1-2, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Fatma Idrizovic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisa Oktiabreva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Samira De Stefano | 1-6, 0-1, - Dia Evtimova - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
26.09.23 kvalifik. | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
19.09.23 kvalifik. | vs. Barbara Dessolis | 6-2, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aneta Laboutkova | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ioana Teodora Sava | 6-2, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
30.08.23 kvalifik. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 1-6, 7-62 | detail zápasu | |
W60 Prerov - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Sina Herrmann | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Lazarenko | 3-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu |