ZÁPAS
06.08.18 | kvalifik. | Karolayne Da Rosa | Flaminia Scara | 6-3, 6-0 | Sezze | antuka |
ŠTATISTIKY
Karolayne Da Rosa | Flaminia Scara | |
1. podanie % | 59/71 (83%) | 33/46 (72%) |
Vyhrané body z 1.podania | 33/59 (56%) | 15/33 (45%) |
Vyhrané body z 2.podania | 6/12 (50%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 29/46 (63%) | 32/71 (45%) |
Vyhrané body celkom | 68/117 (58%) | 49/117 (42%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esá | 0 | 2 |
ŠTATISTIKY
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Taliansko
09.09.00, 23 rokov
09.09.00, 23 rokov
Karolayne Da Rosa vs. Flaminia Scara - Vzájomné zápasy
06.08.18 | kvalifik. | Karolayne Da Rosa | Flaminia Scara | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Sezze | antuka |
Karolayne Da Rosa form & Flaminia Scara form
Karolayne Da Rosa - posledné zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Tea Lukic | 7-64, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Susanne Celik | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.20 1. kolo | vs. Natalia Orlova | 5-7, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Tanysha Dissanayake | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 4-6, 7-63, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.20 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.02.20 1. kolo | vs. Naima Karamoko | 7-66, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Nikola Breckova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Emily Meyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Alice Gillan | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sezze - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Francesca Jones | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Imola - koberec | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ioana Gaspar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
05.07.19 štvrťfinále | vs. Diana Chehoudi | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Louise Brunskog | 1-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.19 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 7-5, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Lara Panfilov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Rome - antuka | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
11.04.19 2. kolo | vs. Andreea Velcea | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
09.04.19 1. kolo | vs. Chanel Janssen | 4-6, 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Camilla Scala | 1-6, 0-6 | detail zápasu |
Flaminia Scara - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.10.21 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Adelisa Kahriman | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.21 kvalifik. | vs. Nikol Palecek | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.21 2. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Pescara - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Carlotta Gabrielli | 6-1, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Diana Demidova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 5-7, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 4-1, Laura Radakovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.04.21 štvrťfinále | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.04.21 2. kolo | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.04.21 1. kolo | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.04.21 kvalifik. | vs. Andjela Jocovic | 6-1, 1-0, Andjela Jocovic - skreč | detail zápasu | |
05.04.21 2. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Sveva Mazzari | 6-1, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Rushri Wijesundera | 6-4, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Barletta - antuka | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Valentina Losciale | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Alice Vicini | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sezze - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Karolayne Da Rosa | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Harriet Hamilton | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
18.06.18 kvalifik. | vs. Raphaelle Lacasse | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Carolina Garcia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
11.06.18 kvalifik. | vs. Melisa Morales | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Marina Rodriguez Garcia | 7-65, 6-2 | detail zápasu |