Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Rusko
13.07.00, 23 rokov
13.07.00, 23 rokov
Ekaterina Ovcharenko vs. Kamilla Kokeladze - Vzájomné zápasy
26.08.18 | kvalifik. | Kamilla Kokeladze | Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Ekaterina Ovcharenko form & Kamilla Kokeladze form
Ekaterina Ovcharenko - posledné zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
27.10.23 štvrťfinále | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
26.08.23 semifinále | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.08.23 štvrťfinále | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Kamilla Kokeladze - posledné zápasy
Moscow - antuka | ||||
27.08.18 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 6-4, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
26.08.18 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Daria Nazarkina | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 kvalifik. | vs. Maria Titova | 6-3, 1-0, Maria Titova - skreč | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Daria Rakitskaya | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Moscow - antuka | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Maria Krupenina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.18 kvalifik. | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kldiashvili | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Les Contamines - tvrdý | ||||
26.07.18 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Olympe Lancelot | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Dijon - tvrdý | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Linda Cagnazzo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Dia Evtimova | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.18 1. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
28.05.18 kvalifik. | vs. Keira Blackbeard | 2-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
27.05.18 1. kolo kval. | vs. Larissa Ravanini De Souza | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
23.05.18 1. kolo | vs. Romy Koelzer | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.05.18 kvalifik. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
21.05.18 2. kolo kval. | vs. Rebeca C Silva | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
San Severo - antuka | ||||
15.05.18 1. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.05.18 kvalifik. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Villa Del - antuka | ||||
25.04.18 2. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
12.03.18 kvalifik. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.03.18 2. kolo kval. | vs. Priscila Baptista | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Mariana Correa | 0-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Campinas - antuka | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Dominique Schaefer | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Laura Fink Wayerbacher | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Petit Bourg - tvrdý | ||||
17.01.18 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-74 | detail zápasu |