Rusko
13.06.95, 28 rokov
13.06.95, 28 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
USA
31.10.02, 21 rokov
31.10.02, 21 rokov
Kamilla Galieva vs. Sophie Abrams - Vzájomné zápasy
30.10.17 | 1. kolo kval. | Kamilla Galieva | Sophie Abrams | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Tyler | tvrdý |
Kamilla Galieva form & Sophie Abrams form
Kamilla Galieva - posledné zápasy
Norman - tvrdý | ||||
13.11.17 1. kolo kval. | vs. Jessica Wacnik | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Katerina Stewart | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Sophie Abrams | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Stillwater - tvrdý | ||||
25.09.17 2. kolo kval. | vs. Safiya Carrington | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Idia Amen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Fort Worth - tvrdý | ||||
31.07.17 1. kolo kval. | vs. Felicity Maltby | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
31.07.17 2. kolo kval. | vs. Victoria Emma | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Olga Zavarotnaya | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Julita Saner | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
04.07.16 kvalifik. | vs. Siyu Chen | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
29.06.16 1. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
23.06.14 2. kolo | vs. Anna Morgina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.06.14 1. kolo | vs. Magali Kempen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
16.06.14 1. kolo | vs. Teodora Sabljarevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.06.14 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sharm El - tvrdý | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Camila Aguirri | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Fort Worth - tvrdý | ||||
29.07.13 1. kolo kval. | vs. Madison Bourguignon | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austin - tvrdý | ||||
22.07.13 2. kolo kval. | vs. Alina Kuzmenkova | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Emma Marti | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Sophie Abrams - posledné zápasy
W25 Pelham - antuka | ||||
17.05.21 kvalifik. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.05.21 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý I. | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Sophia Hatton | 4-6, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Tiffany Reese | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Dallas - tvrdý | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Vanessa Ong | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaedan Brown | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Norman - tvrdý | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Madison Appel | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Elyssa Ducret | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lawrence - tvrdý | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Shreveport - antuka | ||||
25.06.19 kvalifik. | vs. Gracie Epps | 3-6, 6-2, 6-10 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alyse Cormier | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Pelham - antuka | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lawrence - tvrdý I. | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelly Williford | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tyler - tvrdý | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lubbock - tvrdý | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lexington - tvrdý | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Evansville - tvrdý | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Baton Rouge - tvrdý | ||||
19.06.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Fusinato | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Osprey - antuka | ||||
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Dagmar Zdrubecka | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Pelham - antuka | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Gail Brodsky | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Jackson - antuka | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Nemtsova | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Lydia Lee | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Tampa - antuka | ||||
13.03.18 kvalifik. | vs. Jaleesa Leslie | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Mulville | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Orlando - antuka | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 3-6 | detail zápasu |