ZÁPAS
08.06.18 | štvrťfinále | Kaia Kanepi | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-1 | Brescia | antuka |
ŠTATISTIKY
Kaia Kanepi | Ekaterine Gorgodze | |
1. podanie % | 30/46 (65%) | 30/49 (61%) |
Vyhrané body z 1.podania | 18/30 (60%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané body z 2.podania | 8/16 (50%) | 5/19 (26%) |
Vyhrané break-bally | 7/14 (50%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/49 (71%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané body celkom | 61/95 (64%) | 34/95 (36%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esá | 3 | 2 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaia Kanepi | 1-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
Kaia Kanepi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaia Kanepi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Kaia Kanepi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 30-30, 30-40 | ||
1-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Kaia Kanepi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Kaia Kanepi | 3-1 | |
4-1 | Ekaterine Gorgodze | |
0-0, 40-15[BP], 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Kaia Kanepi | 5-1 | |
6-1 |
INFO: kliknite na meno hráča pre zobrazenie detailných štatistík hráča
Kaia Kanepi vs. Ekaterine Gorgodze - Vzájomné zápasy
08.06.18 | štvrťfinále | Kaia Kanepi | Ekaterine Gorgodze | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Brescia | antuka |
Kaia Kanepi form & Ekaterine Gorgodze form
Kaia Kanepi - posledné zápasy
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Storm Hunter | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Rouen - tvrdý I. | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Dalma Galfi | 7-67, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Qinwen Zheng | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Barbora Strycova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Rebecca Peterson | 4-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo | vs. Margarita Betova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Prague - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Alize Cornet | 6-71, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg - antuka | ||||
25.07.23 2. kolo | vs. Bernarda Pera | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
16.07.23 finále | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
15.07.23 semifinále | vs. Brenda Fruhvirtova | 6-3, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
14.07.23 štvrťfinále | vs. Alice Robbe | 5-1, Alice Robbe - skreč | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Veronika Kudermetova | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
23.06.23 štvrťfinále | vs. Astra Sharma | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 3-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Caserta - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Georgia Pedone | 5-7, - Kaia Kanepi - skreč | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Misaki Doi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Madison Keys | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Strasbourg - antuka | ||||
23.05.23 2. kolo | vs. Clara Burel | 5-7, 6-70 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo | vs. Xinyu Wang | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rome - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Marketa Vondrousova | 0-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Wiesbaden - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 7-65, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charleston - antuka | ||||
03.04.23 1. kolo | vs. Madison Brengle | 3-6, 4-6 | detail zápasu |
Ekaterine Gorgodze - posledné zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 štvrťfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 štvrťfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 štvrťfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |