ZÁPAS
10.09.19 | kvalifik. | Justyna Malatinska | Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | W15 Szekesfehervar | antuka |
ŠTATISTIKY
Justyna Malatinska | Ludmila Kareisova | |
1. podanie % | 35/55 (64%) | 45/52 (87%) |
Vyhrané body z 1.podania | 21/35 (60%) | 19/45 (42%) |
Vyhrané body z 2.podania | 12/20 (60%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané break-bally | 6/13 (46%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 32/52 (62%) | 22/55 (40%) |
Vyhrané body celkom | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esá | 1 | 0 |
ŠTATISTIKY
1 | ||
Justyna Malatinska | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Justyna Malatinska | 4-0 | |
0-0, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Ludmila Kareisova | |
0-0 | ||
6-0 |
2 | ||
Justyna Malatinska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Justyna Malatinska | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Justyna Malatinska | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Ludmila Kareisova | |
5-2 | Ludmila Kareisova | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
Česká republika
09.10.01, 22 rokov
09.10.01, 22 rokov
Krajina
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Dátum narodenia
Výška
Váha
Profi od
Hrá
Pozícia v rebríčku
Body
Prémie
Česká republika
20.02.02, 22 rokov
20.02.02, 22 rokov
Justyna Malatinska vs. Ludmila Kareisova - Vzájomné zápasy
10.09.19 | kvalifik. | Justyna Malatinska | Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | W15 Szekesfehervar | antuka |
Justyna Malatinska form & Ludmila Kareisova form
Justyna Malatinska - posledné zápasy
W15 Chornomorsk - antuka | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Maria Lota Kaul | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Brno - antuka | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Natalie Proese | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Szekesfehervar - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Silvia Njiric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Bianka Bekefi | 6-710, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.09.19 kvalifik. | vs. Ludmila Kareisova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Aliz Stumpf | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Olomouc - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
29.07.19 kvalifik. | vs. Anastasia Bursa | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sandelfjord - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Olomouc - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pribylova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Sharonova | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou | 6-1, 2-0, Angeliki Dermitzaki-Lambropoulou - skreč | detail zápasu | |
W15 Tucepi - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Nefisa Berberovic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Andjela Sebrek | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kulhankova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Sofia Milatova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - koberec | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Frydek Mistek - antuka | ||||
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar - antuka | ||||
05.09.18 kvalifik. | vs. Ramona Mataruga | 5-7, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Katarina Kostic | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Vrnjacka Banja - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
Warsaw - antuka | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Diana Sumova | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
25.07.18 2. kolo | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.07.18 1. kolo | vs. Emilie Elde | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Baja - antuka | ||||
17.07.18 kvalifik. | vs. Sara Guglielminotti | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Jablonec Nad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Katerina Krizova | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Ludmila Kareisova - posledné zápasy
W15 Jackson - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Raquel Gonzalez Vilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Jenna Dean | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Colorado - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Anna Frey | 6-1, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Dylan Cline | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 San - tvrdý | ||||
05.06.23 1. kolo kval. | vs. Patsy Daughters | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Saniya Singh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.22 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | - Ludmila Kareisova - nenastúpil(a/i) | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Liz Pinson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Yaima Valdez | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Vivien Sandberg | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Juliette Mazzoni | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Brianda Rebeca Navarro | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Ceska - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Eszter Meri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.21 kvalifik. | vs. Julia Victoria Rennert | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
20.07.21 kvalifik. | vs. Nika Radisic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Barbora Pokorna | 5-7, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 4-6, 10-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Yarden Akler | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-0, 1-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 6-4, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Ruppert | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Federica Arcidiacono | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Federica Rossi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Julia Klimovicz | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.01.21 kvalifik. | vs. Alice Robbe | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.01.21 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 6-1, 6-3 | detail zápasu |